Przemysłowa Zamiatarka Karcher KM 70/20 C 2SB (980 mm, 3920 m²/h)

Kod producenta: 1.517-131.0
 • -288,00 zł

Wydajność teoretyczna (m²/h): 3920

Pojemność zbiornika (l): 20

Szerokość robocza (mm): 480

Szerokość robocza z 2 szczotkami bocznymi (mm): 980

Cena regularna: 3 687,00 zł
3399,00 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 3 687,00 zł brutto
Produkt dostępny
Darmowy transport
Wysyłka jeszcze dziś! i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66

Karcher KM 70/20 C 2SB to nie tylko maszyna do zamiatania – to Twoje wsparcie w codziennym utrzymaniu czystości. Regulacja szczotki głównej w 6 stopniach oraz bezstopniowa regulacja szczotek bocznych gwarantują dopasowanie do każdego rodzaju powierzchni. Innowacyjny system filtrów czyni proces zamiatania niemal bezpyłowym, co jest kluczowe w utrzymaniu zdrowego środowiska pracy.

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Ręcznie prowadzona Zamiatarka Karcher KM 70/20 C 2SB 1.517-131.0

Karcher KM 70/20 C 2SB to nie tylko maszyna do zamiatania – to Twoje wsparcie w codziennym utrzymaniu czystości. Regulacja szczotki głównej w 6 stopniach oraz bezstopniowa regulacja szczotek bocznych gwarantują dopasowanie do każdego rodzaju powierzchni. Innowacyjny system filtrów czyni proces zamiatania niemal bezpyłowym, co jest kluczowe w utrzymaniu zdrowego środowiska pracy.

logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 2SB 1.517-131.0
logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Rodzaj napędu

  ręczny

 • Wydajność powierzchniowa (m²/h)

  3920

 • Szerokość robocza (mm)

  480

 • Szerokość robocza z 1 szczotką boczną (mm)

  700

 • Szerokość robocza z 2 szczotkami bocznymi (mm)

  980

 • Pojemność zbiornika brutto/netto (l)

  45 / 20

 • Waga z akcesoriami (kg)

  22

 • Waga - urządzenie gotowe do pracy (kg)

  22

 • Waga z opakowaniem (kg)

  27,5

logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 2SB 1.517-131.0

Dlaczego warto wybrać zamiatarkę Karcher KM 70/20 C 2SB?

 • Efektywność: Dzięki wydajności powierzchniowej do 3920 m²/h, zamiatarka pracuje do 9 razy szybciej niż tradycyjna miotła, co oznacza znaczną oszczędność czasu i zwiększenie produktywności.
 • Wszechstronność: Urządzenie sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co pozwala na jego zastosowanie w różnorodnych warunkach, od hal produkcyjnych po parkingi.
 • Trwałość: Konstrukcja z 4-milimetrowego tworzywa sztucznego gwarantuje wytrzymałość i długą żywotność urządzenia, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
 • Przyjazność dla środowiska: Wbudowany system filtrów przeciwpyłowych zapewnia czyszczenie z minimalnym wpływem na środowisko i komfort operatora.
 • Łatwość obsługi: Ergonomiczny uchwyt, możliwość regulacji szczotek oraz system Home Base do przenoszenia dodatkowego wyposażenia zapewniają komfort użytkowania i efektywność pracy.
 • Innowacyjność: Zoptymalizowana szczotka główna oraz ulepszone szczotki boczne gwarantują usunięcie ponad 95% zanieczyszczeń z posadzki, co przekłada się na lepsze rezultaty sprzątania.
logo-karcher.jpg

Wyposażenie standardowe

Kupując urządzenie, otrzymają Państwo elementy podane poniżej.

Płaski filtr falisty
Zestaw filtr do KM 70/20

Podstawowy zestaw filtrów gąbkowych.

Standardowa szczotka walcowa
Odwrotna szczotka walcowa, standardowa KM 70/20

Solidna standardowa szczotka walcowa z uniwersalnym włosiem odpornym na wilgoć, do normalnych zabrudzeń na wszystkich powierzchniach. Bardzo wytrzymała.

Szczotka boczna o standardowej twardości
2x Szczotka boczna

2x Standardowa szczotka boczna o średnicy 330 mm, średni stopień twardości

logo-karcher.jpg

Przykładowe zastosowanie urządzenia

 • Czyszczenie hal produkcyjnych: Idealne rozwiązanie do utrzymania czystości na dużych powierzchniach, gdzie codziennie gromadzi się wiele zanieczyszczeń.
 • Magazyny i hale logistyczne: Sprawne i szybkie czyszczenie pozwala na zachowanie wysokich standardów higieny i organizacji w miejscach składowania towarów.
 • Obszary przeładunkowe: Usuwa zanieczyszczenia powstałe w wyniku intensywnego ruchu towarów, co przyczynia się do bezpieczeństwa i estetyki miejsca pracy.
 • Parkingi i stacje benzynowe: Efektywne usuwanie zanieczyszczeń z takich miejsc, gdzie regularne czyszczenie jest kluczowe dla utrzymania dobrego wizerunku firmy.
 • Boiska szkolne i środowisko miejskie: Doskonale radzi sobie z czyszczeniem otwartych przestrzeni publicznych, zapewniając estetykę i higienę.
 • Warsztaty i zastosowania w rolnictwie: Usuwa pył, brud i inne zanieczyszczenia z mniejszych przestrzeni roboczych, gdzie czystość wpływa na jakość pracy i długowieczność sprzętu.
Karcher KM 70/20 C 2SB 1.517-131.0
logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 2SB 1.517-131.0

Ergonomia i komfort użytkowania na pierwszym miejscu

Myśląc o użytkownikach, Karcher zaprojektował KM 70/20 C 2SB z myślą o maksymalnej ergonomii. Regulowany uchwyt do pchania dostosujesz do swojego wzrostu, a system Home Base umożliwi Ci przenoszenie niezbędnych akcesoriów bez dodatkowego wysiłku. Prostota manewrowania i niewielka masa urządzenia zapewniają komfort pracy nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Nowoczesne rozwiązania dla każdego biznesu

Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 70/20 C 2SB to idealne rozwiązanie dla szerokiego spektrum zastosowań biznesowych. Od czyszczenia hal produkcyjnych, przez parkingi, aż po miejskie przestrzenie – jej wszechstronność i ulepszona wydajność sprawiają, że jest to narzędzie, które sprosta każdemu wyzwaniu. Wybierając Karcher, inwestujesz w jakość, której zaufały miliony użytkowników na całym świecie.

logo-karcher.jpg

Oszczędność czasu i miejsca

Zamiatarka Karcher KM 70/20 C 2SB została zaprojektowana tak, aby maksymalizować Twoją wydajność nie tylko przez efektywność czyszczenia, ale również przez oszczędność miejsca. Dzięki możliwości składania rączki urządzenie zajmuje minimalną ilość przestrzeni, co jest kluczowe w przypadku ograniczonej powierzchni magazynowej. Pozycja parkingowa odciąża główną szczotkę, zapewniając jej dłuższą żywotność i gotowość do pracy w każdej chwili.

Zrównoważony rozwój i trwałość

Karcher KM 70/20 C 2SB to dowód na to, że efektywne czyszczenie może iść w parze z dbałością o środowisko. Solidna konstrukcja z 4-milimetrowego tworzywa sztucznego oraz możliwość recyklingu 90% komponentów podkreślają zobowiązanie marki do zrównoważonego rozwoju. Łatwa wymiana części zużywających się, takich jak szczotki, zapewnia długotrwałą efektywność i obniża koszty eksploatacji.

Karcher KM 70/20 C 2SB 1.517-131.0
logo-karcher.jpg

Warunki gwarancji

Karcher warunki gwarancji – urządzenia do zastosowań profesjonalnych

Nie ryzykuj zakupu z niepewnych źródeł — wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Serwis urządzenia Karcher Professional może odbyć się na miejscu przez wykwalifikowanych serwisantów lub w Autoryzowanym Warsztacie Naprawczym.

Długość gwarancji na to urządzenie: 24 miesiące

W jaki sposób możesz zrealizować gwarancję?

 • W pierwszej kolejności zgłoś roszczenie z tytułu gwarancji bezpośrednio do jednego z Centralnych Warsztatów Naprawczych Kärcher lub Autoryzowanego Warsztatu Naprawczego na terenie Polski
 • Aktualny wykaz warsztatów dostępny jest na stronie www.karcher.pl.
 • Koszt dojazdu do reklamowanego urządzenia lub dostarczenia reklamowanego urządzenia do CWN Kärcher lub AWN ponosi gwarant, czyli Kärcher Sp. z o.o. Chyba, że jest to nieuzasadnione wezwanie.
 • Urządzenie powinieneś dostarczyć wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, z czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.

Zapoznaj się z warunkami gwarancji: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI

logo-karcher.jpg

Zapraszamy do kontaktu

W Clinus.pl zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dobór odpowiedniego urządzenia, dopasowanego do specyficznych potrzeb Twojej działalności.

Nasz zespół ekspertów służy profesjonalną poradą i wsparciem, aby zapewnić, że wybór będzie jak najbardziej optymalny. Niezależnie od wielkości lub rodzaju przestrzeni, którą chcesz utrzymać w czystości, pomożemy Ci znaleźć maszynę, która najlepiej sprosta tym wyzwaniom.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Nasi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w wyborze zamiatarki, która będzie idealnie dopasowana do Twoich unikalnych wymagań. Pamiętaj, wybór odpowiedniego sprzętu to inwestycja w czystość i efektywność Twojego biznesu.

Czekamy na Twój telefon!

logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 2SB 1.517-131.0
logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 2SB 1.517-131.0
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna (m²/h)
3920
Pojemność zbiornika (l)
20
Szerokość robocza (mm)
480
Szerokość robocza z 2 szczotkami bocznymi (mm)
980
Waga (kg)
22
Gwarancja
24 miesiące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

3399 brutto