Myjki ciśnieniowe Karcher i Lavor

Filtry

Cena
479 7499
Producenci
Rozwiń Pokaż mniej
Ciśnienie (bar)
Rozwiń Pokaż mniej
Głowica pompy
Rozwiń Pokaż mniej
Dodatki
Rozwiń Pokaż mniej
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY
 • Ciśnienie (bar): 145
 • Przepływ wody (l/h): 500
Cena 1 679,00 zł Cena podstawowa -170,00 zł -170,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 1 849,00 zł brutto
1 849,00 zł

Czas wysyłki: Wysyłka do 24h

Dostawa: darmowa

SUPERCENA
 • Ciśnienie robocze (bar): 120
 • Temp. doprowadzanej wody (°C): maks. 40
Cena 489,00 zł Cena podstawowa -70,00 zł -70,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 559,00 zł brutto
559,00 zł

Czas wysyłki: Wysyłka do 24h

Dostawa: darmowa

Oferta promocyjna
 • Ciśnienie robocze (bar): 180
 • Temp. doprowadzanej wody (°C): maks. 60
Cena 2 499,00 zł Cena podstawowa -300,00 zł -300,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 2 799,00 zł brutto
2 799,00 zł

Czas wysyłki: Wysyłka do 24h

Dostawa: darmowa

Oferta promocyjna
 • Ciśnienie (bar): 145
 • Przepływ wody (l/h): 500
Cena 1 189,00 zł Cena podstawowa -100,00 zł -100,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 1 289,00 zł brutto
1 289,00 zł

Czas wysyłki: Wysyłka do 24h

Dostawa: darmowa

 • Model: K 7
 • Chemia do: Domowe myjki ciśnieniowe
Cena 2 549,00 zł

Czas wysyłki: Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Dostawa: darmowa

 • Ciśnienie robocze (bar): 21
 • Przepływ wody (l/h): 170
Cena 899,00 zł

Czas wysyłki: Wysyłka do 72h i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Dostawa: darmowa

Oferta promocyjna
 • Ciśnienie maksymalne (bar): 200
 • Temp. doprowadzanej wody (°C): maks. 40
Cena 1 999,00 zł Cena podstawowa -400,00 zł -400,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 2 399,00 zł brutto
2 399,00 zł

Czas wysyłki: Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Dostawa: darmowa

Myjki ciśnieniowe to nie tylko narzędzia do mycia samochodu. To także świetny sposób na pozbycie się zabrudzeń z kostki brukowej, elewacji czy nawet grilla. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór myjek ciśnieniowych różnych typów, marek i cen. Niezależnie od tego, czy szukasz myjki do domowego użytku, czy profesjonalnej maszyny do pracy, mamy coś dla Ciebie.

Do usuwania uporczywych zabrudzeń znakomicie sprawdzą się myjki ciśnieniowe Karcher. Niezależnie od wybranego wariantu stawiasz na wieloletnią żywotność tych urządzeń, zestaw akcesoriów i pewne efekty. Jeśli zależy Ci na utrzymywaniu czystości, to nasz sklep z myjkami ciśnieniowymi jest miejscem, w którym kupisz urządzenia najwyższej jakości. W poszukiwaniu produktów umożliwiających łatwe i szybkie zachowanie porządku odnajdź Clinus. Profesjonalne myjki ciśnieniowe to tylko pierwszy krok do idealnie czystego otoczenia.

Myjki ciśnieniowe – skuteczne mycie najgorszych zabrudzeń

Myjka ciśnieniowa Karcher czy Lavor już od wielu lat jest pierwszym wyborem osób poszukujących narzędzia do mycia pod ciśnieniem. Jest to niezawodne urządzenie, które doceniło już wiele osób. Dołączone do zestawu akcesoria umożliwiają usunięcie tych zabrudzeń, które wydawały się niemożliwe do wyczyszczenia. Profesjonalne myjki ciśnieniowe są wyposażone w pistolet, który umożliwia dopasowanie ciśnienia do rodzaju mytej powierzchni. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie naruszysz struktury czyszczonego przedmiotu.

Myjki ciśnieniowe Karcher – sprawdzone produkty w Twoim domu

Do szczególnie trudnych plam rozwiązaniem może być profesjonalna myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody firmy Lavor. Dzięki temu urządzeniu pożegnasz się z długotrwałym sprzątaniem raz na zawsze. Myjka ciśnieniowa na ciepłą wodę, oraz ta standardowa sprawi, że pożegnasz się z uciążliwym ręcznym myciem wielu powierzchni:

 • kamienia,
 • blachy,
 • plastiku,
 • drewna,
 • kompozytu,

… i wielu innych. Z myjką ciśnieniową poznasz nowy wymiar czystości.

Myjki ciśnieniowe – idealne do Twojego domu

Myjka ciśnieniowa to produkt, który znakomicie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Niezliczona ilość zastosowań sprawia, że jest to bardzo wszechstronne urządzenie. Myjki ciśnieniowe Karcher i Lavor możesz użyć do mycia kostki brukowej, a także:

 • samochodów, motorów, rowerów i innych pojazdów,
 • ogrodzeń, elewacji,
 • zewnętrznych tarasów,
 • mebli, grillów, basenów itp.

Myjki ciśnieniowe firm Karcher i Lavor to pierwszy wybór urządzeń do utrzymywania porządku w prywatnych domach. Kup jeszcze dziś i ciesz się idealnie czystym otoczeniem Twojej przestrzeni.

Jak działa myjka ciśnieniowa?

Praca myjki ciśnieniowej opiera się na wytwarzaniu silnego natrysku wody. Natrysk generowany jest przez pompę, która umieszczona jest wewnątrz urządzenia. Co do sposobów zasilania urządzenia w wodę, opcji jest kilka. W niektórych modelach znajdziesz zintegrowany zbiornik na wodę, ale najefektywniejsze maszyny czerpią wodę bezpośrednio z miejskiej sieci wodociągowej. Dzięki silnemu strumieniowi bez problemu pozbędziesz się silnych zabrudzeń.

Co można myć myjką ciśnieniową?

Myjka wysokociśnieniowa Karcher, dzięki wysokiemu ciśnieniu wody pozwala usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, takie jak:

 • brud i tłuszcz z karoserii samochodu
 • plamy z elewacji
 • mchy i porosty z kostki brukowej
 • liście i grzyby z dachu

Urządzenie to możesz wykorzystać do mycia między innymi:

Mycie samochodów i rowerów

Myjka ciśnieniowa Karcher Lavor to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na umycie samochodu. Strumień wody pod wysokim ciśnieniem skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, bez konieczności szorowania. Dzięki temu samochód będzie lśnił jak nowy.

Mycie elewacji

Myjka ciśnieniowa to idealne rozwiązanie do czyszczenia elewacji. Strumień wody pod wysokim ciśnieniem usuwa brud, kurz, a nawet graffiti. Dzięki temu elewacja będzie wyglądać jak nowa.

Czyszczenie kostki brukowej

Myjka ciśnieniowa to skuteczny sposób na czyszczenie kostki brukowej. Strumień wody pod wysokim ciśnieniem usuwa brud, mech i porosty. Dzięki temu kostka brukowa będzie wyglądać jak nowa.

Mycie dachu

Myjka ciśnieniowa to idealne rozwiązanie do czyszczenia dachu. Strumień wody pod wysokim ciśnieniem usuwa brud, liście i grzyby. Dzięki temu dach będzie wyglądać jak nowy i będzie lepiej chroniony przed uszkodzeniami.

Inne zastosowania

Myjka ciśnieniowa to uniwersalne urządzenie, które można wykorzystać do czyszczenia wielu innych powierzchni, takich jak:

 • ogrodzenia
 • bramy
 • rynny

Jak wybrać myjkę wysokociśnieniową? - na jakie parametry zwrócić uwagę podczas zakupu?

Nie wiesz jaką myjkę ciśnieniową wybrać? Warto przyjrzeć się kilku kluczowym aspektom, które wpływają na jej wydajność i komfort pracy.

Ciśnienie wody: mierzone w barach, to krytyczny wskaźnik siły myjki. Wyższe ciśnienie równa się lepszemu czyszczeniu, ale zbyt duże ciśnienie może zaszkodzić niektórym powierzchniom. Dla użytku domowego ciśnienie w granicach 130-150 barów jest zazwyczaj wystarczające. Sprawdź, czy urządzenie ma opcję regulacji ciśnienia na wypadek, gdyby było to konieczne.

Moc urządzenia: jest bezpośrednio powiązana z jego zużyciem energii. Generalnie, wyższa moc to również wyższe ciśnienie, ale pamiętaj, że oznacza to również większe rachunki za prąd.

Długość przewodu: determinuje, jak daleko możesz sięgnąć myjką. Jeżeli rozważasz model z dłuższym kablem, zastanów się, czy posiada on również mechanizm do jego zwijania – to znacznie ułatwi Ci życie.

Zbiornik na płyn: Jeżeli planujesz używać specjalistycznych detergentów, upewnij się, że myjka ma wbudowany dozownik. Dzięki temu urządzenie staje się znacznie bardziej wszechstronne. Poprawia to sposób działania myjki ciśnieniowej.

Liczba i rodzaj dostępnych końcówek: definiują zakres zastosowań twojej myjki. Podstawowe akcesoria to zazwyczaj lanca do kierowania strumieniem wody oraz różnorodne końcówki, takie jak miękka szczotka czy dysza rotacyjna, przeznaczone do różnych typów powierzchni.

Kupując myjkę ciśnieniową, zwróć uwagę na te elementy.

Najlepsze myjki ciśnieniowe Karcher

Karcher to lider sprzedaży myjek ciśnieniowych na świecie. Marka oferuje szeroki wybór produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb, od modeli ekonomicznych przeznaczonych do użytku domowego i ogrodowego, po idealne myjki ciśnieniowe o dużej mocy i ciśnieniu wody.

Do najlepszych myjek ciśnieniowych należą:

Karcher K5 Power Control Home T-Racer T5 - uniwersalna myjka ciśnieniowa o dużej wydajności, idealna do czyszczenia samochodów, podjazdów, tarasów i elewacji.

Karcher K7 Power (3000 W, 180 bar) - profesjonalna myjka ciśnieniowa o najwyższej mocy i ciśnieniu wody, przeznaczona do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń.

Zalety myjek Karcher

Myjki Karcher to niezawodne i trwałe urządzenia, które zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia. Charakteryzują się m.in.:

 • Wysoką mocą i ciśnieniem wody - pozwalają na szybkie i skuteczne usuwanie nawet zaschniętego brudu.
 • Wysoką jakością wykonania - myjki Karcher są wykonane z solidnych materiałów i wytrzymałych podzespołów.
 • Łatwą obsługą - urządzenia są intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Co wyróżnia naszą ofertę?

W naszym sklepie oferujemy najlepsze modele myjek Karcher w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, przy zakupie podstawowego urządzenia, dołączamy akcesoria w obniżonej cenie. Oferujemy również profesjonalny serwis myjek ciśnieniowych, który pozwala na utrzymanie urządzenia w dobrym stanie przez długi czas. W naszym rankingu myjek ciśnieniowych wygrały oto te dwa urządzenia:

Myjka Ciśnieniowa Karcher K5 Power Control Home T-Racer T5

Karcher K5 Power Control Home T-Racer T5 to uniwersalna myjka ciśnieniowa, która sprawdzi się w domu i ogrodzie. Urządzenie ma ciśnienie robocze wynoszące 130 barów i wydajność 420 l/h, dzięki czemu skutecznie usuwa zabrudzenia z różnych powierzchni. Myjka wyposażona jest w pistolet Vario Power, który pozwala na regulację ciśnienia wody, a także w dyszę obrotową T-Racer, która zapewnia dokładne czyszczenie w trudno dostępnych miejscach.

Myjka Ciśnieniowa Karcher K7 Power (3000 W, 180 bar)

Karcher K7 Power to profesjonalna myjka ciśnieniowa, która sprawdzi się w wymagających pracach czyszczących. Urządzenie ma ciśnienie robocze wynoszące 180 barów i wydajność 600 l/h, dzięki czemu usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Myjka wyposażona jest w pistolet Full Control, który pozwala na precyzyjną regulację ciśnienia wody, a także w dyszę rotacyjną, która zapewnia szybkie czyszczenie dużych powierzchni.

Jak zadbać o myjkę wysokociśnieniową?

Oferowane myjki wysokociśnieniowe, jak każde inne urządzenie narażone jest na różne awarie. W celu zapewnienia ciągłości pracy zalecana jest regularna konserwacja i zabezpieczenie urządzenia. W celu ochrony najlepiej zastosować filtr do myjek wysokociśnieniowych.

Podstawowym działaniem konserwacyjnym myjki ciśnieniowej jest wymiana oleju w pompie. Regularna wymiana oleju to klucz do długowieczności urządzenia. Producenci urządzeń podają zalecane terminy wymiany, które należy bezwzględnie przestrzegać. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że urządzenie jest w pełni sprawne, warto regularnie sprawdzać stan oleju.

Olej silnikowy zmienia kolor i właściwości pod wpływem pracy urządzenia. Jeśli zauważysz, że olej jest ciemny, zabarwiony na szaro lub ma inne niepokojące cechy, jak np. osad lub cząstki metalu, niezwłocznie wymień go na nowy.

Wymiana oleju to prosta i niedroga czynność, która może zapobiec poważnym awariom. Nie zwlekaj, zadbaj o swoje urządzenie i wymień olej w odpowiednim czasie.

Czym wyczyścić kostkę brukową - akcesoria do myjek ciśnieniowych

Kostka brukowa to popularny materiał nawierzchniowy, który doskonale sprawdza się w ogrodach, na podjazdach i ścieżkach. Jest trwała i łatwa w utrzymaniu, ale aby zachować jej piękny wygląd, warto regularnie ją czyścić.

Czyszczenie kostki brukowej nie jest trudne, ale wymaga odpowiedniego sprzętu i środków. Najlepszym rozwiązaniem jest myjka ciśnieniowa, która umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Przy wyborze myjki ciśnieniowej warto zwrócić uwagę na jej moc i ciśnienie robocze. Im wyższe są te parametry, tym lepiej urządzenie poradzi sobie z zabrudzeniami. W przypadku kostki brukowej zalecana jest myjka o ciśnieniu roboczym co najmniej 100 barów.

Oprócz myjki ciśnieniowej przydatna może być również twarda szczotka. Pozwoli ona usunąć osad i zabrudzenia, które nie uległy rozprawieniu się pod wpływem ciśnienia wody.

Regularne czyszczenie kostki brukowej pozwoli zachować jej piękny wygląd przez długie lata. Dzięki niemu nawierzchnia będzie wyglądać jak nowa i będzie bezpieczna w użytkowaniu.

W ofercie Clinus.pl znajdziesz szeroki wybór myjek ciśnieniowych, które sprawdzą się do czyszczenia kostki brukowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Polecane są również przystawki do czyszczenia powierzchni płaskich np.: kostki brukowej lub tarasów. Takim urządzeniem jest T-Racer T7 Plus.

Przystawka do myjki ciśnieniowej to doskonałe rozwiązanie do czyszczenia powierzchni płaskich. Dzięki regulowanej wysokości dysz możesz dostosować ją do każdego rodzaju powierzchni, zarówno twardych, jak i delikatnych.

Oto co wyróżnia to urządzenie:

 • Obrotowe ramię z dwiema dyszami wysokociśnieniowymi zapewnia równomierne rozprowadzanie wody i płynu czyszczącego.
 • Regulowana wysokość dysz pozwala na dostosowanie siły rozprysku do rodzaju powierzchni.
 • Dysza Power umieszczona na czele przystawki zapewnia efektywne czyszczenie kątów i krawędzi.
 • Obudowa ochronna przeciw rozpryskom zabezpiecza przed zabrudzeniem otoczenia.
 • Łatwa w manewrowaniu - siła strumieni lekko unosi przystawkę nad powierzchnię, co ułatwia czyszczenie.
 • Uchwyt pozwalający na czyszczenie pionowe umożliwia mycie ścian i okien.
 • Przełączanie funkcji za pomocą przycisków nożnych zapewnia wygodne użytkowanie.

Akcesoria, które można dokupić do myjek

Pistolet do myjek ciśnieniowych

Wąż do myjek ciśnieniowych

Szczotki do myjek ciśnieniowych

Lance do myjek ciśnieniowych

Środki czyszczące do myjek ciśnieniowych