Przemysłowa Zamiatarka Karcher KM 70/20 C (700 mm, 2800 m²/h)

Kod producenta: 1.517-130.0

Wydajność teoretyczna (m²/h): 2800

Pojemność zbiornika (l): 20

Szerokość robocza (mm): 480

Szerokość robocza szczotek (mm): 700

Cena brutto:

3247,20 brutto

Zamiatarka Karcher KM 70/20 C to innowacyjne urządzenie o lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Idealnie spełnia swoje zadanie zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Oferuje optymalny efekt zamiatania dzięki precyzyjnej regulacji docisku oraz zaawansowanemu systemowi filtracji powietrza, co minimalizuje pylenie. Model ten charakteryzuje się łatwością manewrowania i bezproblemową obsługą, co znacznie przyspiesza prace porządkowe.

Produkt niedostępny
Zapytaj o podobne produkty

Ręcznie prowadzona Zamiatarka Karcher KM 70/20 C 1.517-130.0

Zamiatarka Karcher KM 70/20 C to wydajne urządzenie o lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Idealnie spełnia swoje zadanie zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Oferuje optymalny efekt zamiatania dzięki precyzyjnej regulacji docisku oraz zaawansowanemu systemowi filtracji powietrza, co minimalizuje pylenie. Model ten charakteryzuje się łatwością manewrowania i bezproblemową obsługą, co znacznie przyspiesza prace porządkowe.

logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 1.517-130.0
logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Rodzaj napędu

  ręczny

 • Wydajność powierzchniowa (m²/h)

  2800

 • Szerokość robocza (mm)

  480

 • Szerokość robocza z 1 szczotką boczną (mm)

  700

 • Pojemność zbiornika brutto/netto (l)

  45 / 20

 • Waga z akcesoriami (kg)

  21

 • Waga z opakowaniem (kg)

  26,4

logo-karcher.jpg
logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 1.517-130.0

Dlaczego warto wybrać zamiatarkę Karcher KM 70/20 C?

 • Efektywność i wydajność: Dzięki wyjątkowej wydajności powierzchniowej do 2800 m²/h, urządzenie pozwala osiągnąć do 7 razy szybsze rezultaty w porównaniu do tradycyjnych metod czyszczenia, jak miotła. To znacząca oszczędność czasu i zasobów.
 • Udoskonalona jakość zamiatania: Innowacyjna konstrukcja szczotki głównej zapewnia aż do 29% lepsze wyniki zamiatania, co gwarantuje skuteczne usunięcie ponad 95% zanieczyszczeń z posadzek.
 • Zdrowie i bezpieczeństwo: Zredukowane pylenie dzięki zaawansowanemu systemowi filtracji powietrza przyczynia się do lepszej ochrony zdrowia pracowników oraz tworzy przyjazne środowisko pracy.
 • Trwałość i zrównoważony rozwój: Solidna konstrukcja z tworzywa sztucznego o grubości 4 mm w połączeniu z możliwością recyklingu 90 komponentów podkreśla zaangażowanie w ochronę środowiska i zapewnia długotrwałą eksploatację urządzenia.
 • Łatwość obsługi: Lekka i kompaktowa budowa ułatwia manewrowanie i obsługę, co sprawia, że praca jest mniej obciążająca i bardziej efektywna.
logo-karcher.jpg

Wyposażenie standardowe

Kupując urządzenie, otrzymają Państwo elementy podane poniżej.

Płaski filtr falisty
Zestaw filtr do KM 70/20

Podstawowy zestaw filtrów gąbkowych.

Standardowa szczotka walcowa
Odwrotna szczotka walcowa, standardowa KM 70/20

Solidna standardowa szczotka walcowa z uniwersalnym włosiem odpornym na wilgoć, do normalnych zabrudzeń na wszystkich powierzchniach. Bardzo wytrzymała.

Szczotka boczna o standardowej twardości
Szczotka boczna

Standardowa szczotka boczna o średnicy 330 mm, średni stopień twardości

logo-karcher.jpg

Przykładowe zastosowanie urządzenia

 • Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów: Idealne rozwiązanie do utrzymania czystości na dużych, otwartych przestrzeniach, gdzie regularne usuwanie zanieczyszczeń jest kluczowe dla efektywności operacyjnej.
 • Obszary przeładunkowe: Skutecznie radzi sobie z usuwaniem brudu i odpadów w miejscach o dużym natężeniu ruchu i intensywnym użytkowaniu.
 • Parkingi i stacje benzynowe: Dzięki swojej efektywności i łatwości manewrowania, urządzenie doskonale nadaje się do utrzymania czystości na zewnętrznych powierzchniach utwardzanych.
 • Obszary publiczne i środowisko miejskie: Zamiatarka KM 70/20 C pozwala na szybkie i skuteczne czyszczenie chodników, placów i innych przestrzeni publicznych, wspierając utrzymanie estetyki i porządku w przestrzeni miejskiej.
 • Mniejsze warsztaty i zastosowania w rolnictwie: Dzięki kompaktowej konstrukcji i łatwości obsługi, urządzenie jest również idealne do czyszczenia mniejszych przestrzeni, gdzie potrzebna jest wysoka jakość czyszczenia bez kompromisów.
Karcher KM 70/20 C 1.517-130.0
logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 1.517-130.0

Wydajność i efektywność w każdym calu

Karcher KM 70/20 C zapewnia imponującą wydajność powierzchniową do 2800 m²/h, co sprawia, że jest do 7 razy szybsza niż tradycyjne metody zamiatania. Dzięki szerokości roboczej 480 mm oraz dodatkowej szczotce bocznej, która zwiększa szerokość do 700 mm, urządzenie skutecznie radzi sobie z różnymi rodzajami zabrudzeń. Ulepszona wydajność zamiatania o 29% w porównaniu do poprzednich modeli oznacza, że KM 70/20 C to gwarancja czystości w każdym zakątku.

Z myślą o zdrowiu i środowisku

Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 70/20 C stawia na lepszą ochronę zdrowia użytkowników dzięki zaawansowanemu systemowi filtracji powietrza. Zmniejszone pylenie podczas pracy zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki. Dodatkowo, z myślą o ekologii, 90% komponentów urządzenia nadaje się do recyklingu, co podkreśla zobowiązanie marki do działań prośrodowiskowych.

logo-karcher.jpg

Innowacyjność i wszechstronność na każdym kroku

Regulacja docisku szczotki głównej, beznarzędziowa wymiana szczotek oraz składany uchwyt to tylko niektóre z funkcji, które czynią ją wszechstronnym narzędziem. Solidna konstrukcja z tworzywa sztucznego gwarantuje trwałość i niezawodność, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Przyjazna dla operatora i łatwa w konserwacji

Składany uchwyt prowadzący oraz pozycja parkingowa odciążająca szczotkę główną znacznie ułatwiają transport i przechowywanie urządzenia. Beznarzędziowa wymiana szczotek i filtrów pozwala na szybką i nieskomplikowaną konserwację, co jest istotne w codziennym użytkowaniu.

Karcher KM 70/20 C 1.517-130.0
logo-karcher.jpg

Warunki gwarancji

Karcher warunki gwarancji – urządzenia do zastosowań profesjonalnych

Nie ryzykuj zakupu z niepewnych źródeł — wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Serwis urządzenia Karcher Professional może odbyć się na miejscu przez wykwalifikowanych serwisantów lub w Autoryzowanym Warsztacie Naprawczym.

Długość gwarancji na to urządzenie: 24 miesiące

W jaki sposób możesz zrealizować gwarancję?

 • W pierwszej kolejności zgłoś roszczenie z tytułu gwarancji bezpośrednio do jednego z Centralnych Warsztatów Naprawczych Kärcher lub Autoryzowanego Warsztatu Naprawczego na terenie Polski
 • Aktualny wykaz warsztatów dostępny jest na stronie www.karcher.pl.
 • Koszt dojazdu do reklamowanego urządzenia lub dostarczenia reklamowanego urządzenia do CWN Kärcher lub AWN ponosi gwarant, czyli Kärcher Sp. z o.o. Chyba, że jest to nieuzasadnione wezwanie.
 • Urządzenie powinieneś dostarczyć wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, z czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.

Zapoznaj się z warunkami gwarancji: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI

logo-karcher.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Poszukujesz efektywnej zamiatarki przemysłowej, która sprawi, że utrzymanie porządku w Twoim przedsiębiorstwie stanie się prostsze i bardziej efektywne?

W Clinus.pl stawiamy na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że dobór odpowiedniego sprzętu jest kluczowy dla efektywności i ekonomiki pracy w Twojej firmie.

Dlatego nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji, gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w wyborze urządzenia, które najlepiej spełni oczekiwania Twojego biznesu.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 1.517-130.0
logo-karcher.jpg
Karcher KM 70/20 C 1.517-130.0
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna (m²/h)
2800
Pojemność zbiornika (l)
20
Szerokość robocza (mm)
480
Szerokość robocza szczotek (mm)
700
Waga (kg)
21
Gwarancja
24 miesiące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

3247.2 brutto