Profesjonalne myjki ciśnieniowe zimnowodne

Filtry

Cena
2300 25500
Producenci
Rozwiń Pokaż mniej
Zasilanie
Rozwiń Pokaż mniej
Przepływ wody (l/h)
Rozwiń Pokaż mniej
Ciśnienie (bar)
Rozwiń Pokaż mniej
Dodatki
Rozwiń Pokaż mniej

Myjki ciśnieniowe zimnowodne to urządzenia do użytku półprofesjonalnego i profesjonalnego. Są wydajne i niezawodne, dzięki temu wiesz, że kupujesz sprzęt, który będzie służyć przez wiele lat. Wybierz myjki ciśnieniowe zimnowodne od firmy Kärcher, Lavor, IPC i zadbaj o czystość we firmie. W naszej ofercie znajdziesz myjki ciśnieniowe zasilane z sieci elektrycznej 230 V i 400V oraz myjki spalinowe z silnikiem Hondy.

Myjki ciśnieniowe zimnowodne Kärcher — czym się charakteryzują?

Myjki ciśnieniowe zimnowodne od firmy Kärcher to urządzenia przeznaczone do użytku profesjonalnego. Mają dużą moc, dzięki czemu poradzą sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami. To maszyny, które gwarantują Ci nie tylko skuteczność, ale też łatwość manewrowania oraz łatwość w obsłudze. Profesjonalne myjki zimnowodne doskonale nadają się do pracy w trudnych warunkach. Dodatkowo posiadają również miejsce do przechowywania akcesoriów. Dzięki temu nie będą zabierać dużo miejsca.

Profesjonalne myjki zimnowodne firmy Lavor — dlaczego warto je wybrać?

Clinus znajdziesz również myjki ciśnieniowe zimnowodne marki Lavor. Urządzenia te zapewniają długoletnie i bezawaryjne użytkowanie. Wyposażone są w profesjonalny, wzmocniony i elastyczny wąż, który powoduje, że praca jest dużo łatwiejsza. Te myjki na zimną wodę mają mosiężną głowicę pompy, co gwarantuje długą pracę i wysoką wydajność. 

Myjki zimnowodne — dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejsze jest zadowolenie klienta. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać odpowiednie myjki zimnowodne. Znamy bardzo dokładnie swój asortyment, dlatego też najlepiej doradzimy Ci, jakie urządzenie spełni Twoje oczekiwania. Gwarantujemy również wygodną formę gwarancji door-to-door. Zgłoś nam uszkodzony sprzęt, my go odbierzemy, naprawimy i odeślemy. Nie musisz się więc martwić, że w razie usterki nie będzie gdzie naprawić myjki.

W ofercie znajdziesz również:

Zapraszamy do kontaktu!