Profesjonalne odkurzacze piorące

Filtruj

Cena
1400 9840
Producenci
więcej... mniej

Odkurzacze piorące to urządzenia do użytku profesjonalnego. Pozwalają utrzymać w czystości dywany, wykładziny dywanowe czy tapicerki. W naszej ofercie znajdziesz piorące odkurzacze, które zapewnią wydajną i komfortową pracę. Zaufaj firmie z doświadczeniem i wybierz produkty, które pozwolą Ci na szybszą pracę.

Profesjonalne odkurzacze piorące Kärcher — gwarancja jakości

Zajmujesz się czyszczeniem kontraktowym i szukasz odpowiedniego sprzętu do swojej firmy? A może prowadzisz hotel i chcesz wyposażyć go w urządzenie do czyszczenia dywanów? Sprawdź, profesjonalne odkurzacze piorące od firmy Kärcher. To sprzęt, który dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracaj jej świeży wygląd. Profesjonalny odkurzacz piorący pozostawia niewielką wilgoć, więc z czyszczonych rzeczy będzie można szybko korzystać. Kärcher — odkurzacz piorący wyposażony jest również w wiele udogodnień, które sprawiają, że praca będzie dla Ciebie wygodniejsza. 

Odkurzacze piorące przemysłowe firmy IPC — wielofunkcyjne urządzenie

To odkurzacze piorące profesjonalne, które możesz również wykorzystać do odkurzania na sucho. Dzięki temu zyskasz wielofunkcyjne urządzenie do wielu zastosowań. W ofercie sklepu Clinus znajdziesz odkurzacze piorące przemysłowe tej firmy o różnych pojemnościach zbiornika. Dzięki temu dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. 

Profesjonalna pomoc podczas i po zakupie

Jeżeli nie wiesz, jaki profesjonalny odkurzacz piorący wybrać, to skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie zadane przez Ciebie pytania i doradzimy, jaki sprzęt wybrać. Doskonale znamy swój asortyment, więc gwarantujemy, że urządzenie, które kupisz, spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo w naszym sklepie możesz liczyć na wygodną gwarancję door-to-door. Dzięki niej wiesz, że jeżeli popsuje Ci się odkurzacz piorący przemysłowy, to możesz liczyć na naszą pomoc. 

W ofercie sklepu znajdziesz również:

Zapraszamy do zakupów!