Zanurzeniowe pompy do wody czystej i brudnej

Filtry

Cena
289 1449
Producenci
Rozwiń Pokaż mniej

Pompy do wody zanurzeniowe przydadzą się zarówno w sytuacjach awaryjnych, jak i na co dzień. To urządzenia firmy Kärcher, które dzięki najwyższej jakości podzespołom są niezawodne. Zaufaj profesjonalistom i wybierz pompy zanurzeniowe, na które możesz liczyć.

Pompy do wody zanurzeniowe — jakie mamy w ofercie?

W Clinus znajdziesz pompy zanurzeniowe do wody firmy Kärcher. Produkty tego producenta są znane i doceniane od lat. Dlatego też znalazły się w ofercie naszego sklepu. Proponujemy Ci dwa rodzaje urządzeń: pompy zanurzeniowe do wody czystej i brudnej. Czym różnią się te dwa urządzenia? Pompa zanurzeniowa do brudnej wody może być użyta nawet jeżeli w wodzie są zanieczyszczenia. Nie musisz się martwić, że uszkodzą one wirnik. Jest on odpowiednio zabezpieczony przed zablokowaniem i przepaleniem. W ofercie znajdziesz również pompę do beczek. Umożliwia tłoczenie wody z beczek do akcesoriów nawadniających. Dzięki niej zapomnisz o podlewaniu ogrodu za pomocą ciężkiej i nieporęcznej konewki.

Pompy zanurzeniowe Kärcher — wysoka jakość

Kärcher pompa do wody, to idealne rozwiązanie, jeżeli potrzebujesz sprzętu do podlewania ogrodu lub po silnych deszczach chcesz wypompować wodę. Pompy do wody zanurzeniowe to również:

  • ceramiczny pierścień — dzięki niemu masz pewność, że żywotność pomp zanurzeniowych jest naprawdę wysoka;
  • regulowany pływak — dzięki niemu unikniesz pracy na sucho. Urządzenie nie zniszczy się więc;
  • łatwe podłączenie węża — korzystanie z pompy do wody Kärcher jest bardzo łatwe i intuicyjne. Nie musisz się obawiać, że nie będziesz wiedzieć, jak z niej korzystać;
  • różne tryby pracy — możesz skorzystać z trybu automatycznego bądź ręcznego. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej pompy do wody Kärcher.

Sprawdź również myjki ciśnieniowe, które znajdziesz w ofercie Clinus.