Odkurzacze piorące to dywanów i tapicerek

Filtruj

Cena
549 1149
Producenci
więcej... mniej

Drżysz w obawie przed kolejną plamą na sofie czy dywanie i czasochłonnym jej usuwaniem i męczącym szorowaniem? Clinus.pl ma dla Ciebie idealną propozycję! Odkurzacze piorące Karcher to znakomite rozwiązanie do Twojego domu, które pozwoli odejść takim sytuacjom w niepamięć. Dzięki temu jednemu urządzeniu każda plama na tapicerce czy dywanie będzie łatwa do usunięcia. Czy to możliwe, że jest to aż tak proste? Tak! Poznaj odkurzacze piorące do tapicerki, dywanów i innych powierzchni i ciesz się czystym otoczeniem.

Odkurzacze piorące Karcher – jak to działa

Zasada działania odkurzacza piorącego Karcher jest bardzo prosta. Urządzenie spryskuje wodę z rozpuszczonym środkiem czyszczącym na powierzchnię tapicerki. Preparat wsiąka we włókna i rozpuszcza brud, który następnie wystarczy odkurzyć dedykowaną ręczną ssawką. Dzięki temu tapicerka pozostanie czysta i niemal sucha. Urządzenie piorące Karcher wyposażone jest w dwa zbiorniki:

  • w pierwszym znajduje się woda wraz ze środkiem czyszczącym,
  • w drugim znajduje się zebrana woda wraz z nieczystościami.

Odkurzacze piorące to proste, a przy tym skuteczne urządzenia, które usuną zarówno małe plamy, jak i te większe. Warto pamiętać, że można ich używać także do standardowego odkurzania na sucho.

Domowe odkurzacze piorące – idealne sprzątanie bez wysiłku

Domowy odkurzacz piorący to urządzenie, które używane jest m.in. do czyszczenia:

  • wnętrz pojazdów,
  • prania tapicerek i dywanów,
  • standardowych suchych zanieczyszczeń,

Niezaprzeczalnym atutem tych urządzeń jest funkcja standardowego odkurzacza. Możesz go używać do zwykłego, codziennego sprzątania w swoim domu m.in. podłóg, tapicerek, wnętrz samochodów. W razie potrzeby wystarczy uruchomić funkcję prania i pierzesz tapicerki! Odkurzacze piorące znakomicie sprawdzą się do każdego domu. Szczególnie wskazane jest ich użytkowanie tam, gdzie znajdują się dzieci, zwierzaki, czy alergicy. Żeby zapewnić sobie bezpieczne otoczenie, warto zaopatrzyć się w odkurzacze piorące, bo zdrowie warte jest każdej ceny.

Jakie są najlepsze odkurzacze piorące?

Jaki jest najlepszy odkurzacz piorący? W sieci można znaleźć wiele rankingów porównujących tego typu urządzenia, ale faworyt zazwyczaj jest jeden. Odkurzacze piorące Karcher to znakomite rozwiązanie dla domu. Plamy na dywanach, tapicerkach i meblach nie będą dłużej Twoim zmartwieniem. Wystarczy, że użyjesz odkurzacza i plama zniknie! Dla odkurzaczy piorących Karcher nie ma rzeczy niemożliwych. Kupuj w Clinus i ciesz się najwyższej jakości sprzętem.