Wertykulatory i areatory do trawy - elektryczne i spalinowe

Wertykulatory i areatory do trawy - elektryczne i spalinowe - Sklep internetowy Clinus.pl

Filtry

Cena
569 2499
Zasilanie
Rozwiń Pokaż mniej
SUPERCENA
  • Moc zn. silnika (kW): 1,5
  • Pojemność kosza (l): 50
Cena 599,00 zł Cena podstawowa -150,00 zł -150,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 596,00 zł brutto
749,00 zł

Wysyłka jeszcze dziś! i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Dostawa: darmowa

Oferta promocyjna
  • Moc zn. silnika (kW): 1,3
  • Pojemność kosza (l): 40
Cena 499,00 zł Cena podstawowa -146,00 zł -146,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 526,99 zł brutto
645,00 zł

Wysyłka jeszcze dziś! i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Dostawa: darmowa

Oferta promocyjna
  • Moc zn. silnika (kW): 4,4
  • Model: SVP 40
Cena 2 499,00 zł Cena podstawowa -200,00 zł -200,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 2 299,00 zł brutto
2 699,00 zł

Czas wysyłki: Wysyłka od 30 do 60 dni i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Dostawa: darmowa

Wertykulator - idealne narzędzie ogrodowe do przygotowania gleby

Wertykulacja to kluczowa procedura w przygotowaniu trawnika i gleby pod sezon wegetacyjny. Powinna być wykonywana regularnie, raz lub dwa razy na rok, w zależności od potrzeb trawnika i pory roku. Narzędziem służącym do przeprowadzania tego procesu jest właśnie wertykulator.

Zalety wertykulatora:

  • Usuwanie martwej darni – to najważniejsza zaleta wertykulacji trawnika, która pozwala na usunięcie niekorzystnej warstwy i pozostawienie zdrowych, zielonych traw.
  • Przygotowanie gleby do sadzenia – wertykulator to narzędzie, które umożliwia skuteczne rozluźnienie i przygotowanie gleby do sadzenia traw, kwiatów i innych roślin.
  • Wertykulacja wiosną i jesienią – to idealny czas na wykonanie wertykulacji, gdyż po zimie trawnik wymaga gruntownego czyszczenia i odżywienia, a jesienią można przygotować go do zimy, co zapewni mu zdrowy rozwój w kolejnym sezonie.
  • Wertykulatory spalinowe i elektryczne — oferujemy wertykulatory zaufanej marki — Stiga, w wersjach spalinowych i elektrycznych, które gwarantują profesjonalną i skuteczną pielęgnację trawnika.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz doskonałe modele wertykulatorów ogrodowych, dzięki tym produktom możesz mieć pewność, że Twój trawnik będzie zdrowy i pięknie wyglądający przez cały sezon.

Przygotuj się do sezonu – wybierz jeden z naszych wertykulatorów i ciesz się idealnym rezultatem!

Wertykulator - jaki model wybrać?

Oferujemy wertykulatory elektryczne lub spalinowe, marki STIGA, wybór odpowiedniego wertykulatora zależy głównie od Ciebie i Twoich potrzeb! Jeśli potrzebujesz urządzenia do małego ogrodu, wystarczy wertykulator elektryczny. Jeżeli jednak potrzebujesz czegoś mocniejszego, do większej posesji, to zachęcamy do zakupu wertykulatora spalinowego.

Nie czekaj, już teraz wybierz odpowiednie urządzenie do swojego ogrodu i ciesz się pięknym i zdrowym trawnikiem, zapraszamy do zakupu!