Froterki elektryczne do podłóg paneli i płytek

Froterki Elektryczne do Podłóg, Paneli i Płytek - Sklep Internetowy Karcher i Lavor w Polsce | Clinus

Filtry

Cena
999 999
Producenci
Rozwiń Pokaż mniej

Froterka podłogowa - prezentacja produktu

Zastanawiasz się jak przywrócić swoim podłogom dawny blask?

Froterki podłogowe marki Karcher to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla większości powierzchni. Przy pomocy tego urządzenia możesz zadbać o swoje podłogi i cieszyć się ich pięknym, odświeżonym wyglądem przez długi czas. To niepozorne urządzenie zapewni Ci niezwykle zaskakujący i pożądany efekt. Doprowadź swoje podłogi do perfekcji razem z nami i postaw na froterki do podłóg od Karcher.

Najlepsze froterki do podłóg marki Karcher

Froterka Karcher zbiera same znakomite opinie wśród swoich użytkowników. Nie bez powodu — jest to skuteczne narzędzie, które daje widoczne efekty. Froterka znajduje swoje zastosowanie do większości powierzchni wewnętrznych m.in.:

  • parkietu,
  • paneli,
  • płytek.

Dzięki zastosowaniu polecanej i sprawdzone froterki Karcher skutecznie odświeżysz, zadbasz i zabezpieczysz swoją podłogę.

Froterki do łatwej i skutecznej pielęgnacji podłóg

O pielęgnacji podłóg łatwo się zapomina. Większość osób stawia tylko na odkurzanie i mycie, a warto poznać efekty zastosowania froterki. Jakie są zalety stosowania tego produktu? Froterka elektryczna to nowoczesne urządzenie polecane przy pielęgnacji podłóg. Nie tylko odświeża, lecz także zabezpiecza posadzki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki elektrycznej froterce do podłóg łatwo, szybko i bezproblemowo sprawisz, że będą wyglądać jak nowe. To urządzenie, w które inwestujesz raz, a które szybko się zwraca, gdy zobaczysz spektakularne efekty jego używania. Wymienne pady do urządzenia Karcher znajdujące się w zestawie gwarantują długotrwałe i satysfakcjonujące rezultaty Twoich działań.

Froterki Karcher – urządzenie do każdego rodzaju powierzchni

W naszym asortymencie znajdziesz froterkę FP 303 marki Karcher, nawet w wariantach z różnymi akcesoriami w zestawie!

Jeśli myślisz, że froterka nadaje się tylko do podłóg wewnętrznych, to jesteś w błędzie. Możesz używać tego narzędzia także do twardych powierzchni zewnętrznych. Froterki Karcher umożliwiają czyszczenie takich powierzchni jak:

  • podłogi drewniane,
  • podłogi kamienne,
  • podłogi laminowane,
  • posadzki korkowe,
  • posadzki z linoleum,
  • posadzki z PCV.

W naszym sklepie znajdziesz również szeroką gamę akcesoriów do froterek!

Dla tego urządzenia nie ma rzeczy niemożliwych. Dobierz właściwy dla danej powierzchni środek pielęgnacyjny i zadbaj o nią z froterką elektryczną. Sprawdź też inne urządzenia, aby zadbać jeszcze bardziej o czystość w kategorii " urządzenia domowe"!

Odśwież swoją podłogę razem z nami!