Myjki parowe i parownice do sprzątania

Filtruj

Cena
290 2249
Producenci
więcej... mniej
Wydajność powierzchniowa (m²)
więcej... mniej
Maksymalne ciśnienie pary (bar)
więcej... mniej
Dodatki
więcej... mniej

Myjka parowa Karcher znana także jako parownica, mop lub czyścik parowy to urządzenie, które przy użyciu pary wodnej skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Spektakularne efekty, szybkie czyszczenie i lśniące otoczenie bez zbędnego wysiłku? Parownice do sprzątania sprawiają, że to wszystko jest możliwe! Poznaj zalety stosowania myjki parowej, dowiedz się, jak działa i co możesz nią czyścić. Postaw na łatwe i przyjemne sprzątanie z urządzeniem parowym Karcher.

Parownice do sprzątania każdej powierzchni

Parownice dzięki wielu dodatkowym końcówkom i akcesoriom mogą być używane do czyszczenia różnych powierzchni. Myjka parowa może być używana do:

  • okien,
  • samochodu,
  • fug,
  • tapicerki,
  • podłóg,
  • kabiny prysznicowej,
  • paneli podłogowych,
  • kafelków,

… i wielu innych. Na popularność domowej myjki parowej wpływa to, że może być używana wszędzie. Należy oczywiście odpowiednio dostosować ciśnienie pary wodnej do czyszczonej powierzchni. Myjka parowa Karcher zyskała swoją popularność dzięki wielu możliwościom zastosowań, oraz niezaprzeczalnej skuteczności. Liczne testy dowodzą, że usuwa do 99,99% bakterii i wirusów z czyszczonej powierzchni. Ponadto parownice są ekologiczne, bo sprzątanie odbywa się bez użycia detergentów. Dzięki zastosowaniu wody mycie myjką parową jest tanie, skuteczne i przyjazne środowisku.

Jak działa mop parowy Karcher

Mop parowy Karcher to wielofunkcyjne urządzenie, które dzięki różnym końcówkom służy nie tylko do mycia podłogi. Nazwa może mylić, jednak umyjesz nim każdą powierzchnię. Jak działa myjka parowa Karcher? Para wodna nagrzewa brud szybciej, niż czyszczoną powierzchnię, dzięki czemu zanieczyszczenia są usuwane praktycznie samoistnie. Parownice domowe nie wymagają używania środków chemicznych, dzięki czemu Twoje sprzątanie jest tanie i neutralne dla środowiska. Urządzenie parowe Karcher zużywa mało wody, a żeby praca pozostawała na najwyższym poziomie, proponujemy dwie opcje:

  • stosuj raz na jakiś czas odkamieniacz w proszku, lub
  • używaj wody demineralizowanej.

Zadbaj o swoje urządzenie i ciesz się skutecznym sprzątaniem długie lata!

Myjka parowa Karcher – niech zabrudzenia wyparują!

Parownica to urządzenie, które jest warte swojej ceny, bo z nią mycie stanie się przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem. Łatwo usuniesz brud i zanieczyszczenia, a zaoszczędzony na sprzątaniu czas, poświęcisz na co tylko chcesz. Karcher parowy to najlepsze rozwiązanie do czyszczenia okien, podłóg, odświeżania tapicerek, ubrań i wielu innych powierzchni. To niekwestionowane urządzenie numer 1 w Twoim domu! Postaw na nie i ciesz się idealnym porządkiem.