Robot koszący Stiga A 1000 Autonomiczny

Kod producenta: 2R7101028/ST2
 • -1 000,00 zł

Do powierzchni (m²): 1000

Szerokość koszenia (cm): 18

Grupa: Expert

Pojemność akumulatora (Ah): 2,5

Cena regularna: 10 999,00 zł
9999,00 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 10 999,00 zł brutto
Dostępny na magazynie
Darmowa dostawa
Wysyłka do 24h i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66

Robot koszący o świetnych parametrach technicznych, zaprojektowany z myślą o najwyższej dokładności. Urządzenie wyposażono w wiele innowacyjnych funkcji, które pozwalają mu uniknąć problemów, takich jak gubienie sygnału czy zakłócenia spowodowane przez przeszkody.

 • Grupa: Experience
 • Szerokość koszenia (cm): 18
 • Maksymalna powierzchnia robocza (m²): 1000
Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Promocja Stiga Cashback ePower 48V Promocja Stiga Cashback ePower 48V

Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000

Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000

Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000 rewolucjonizuje sposób, w jaki dbasz o swój ogród. Wyposażony w zaawansowaną technologię AGS (Active Guidance System) zaplanuje najefektywniejsze trasy koszenia z wyprzedzeniem, pozwalając Ci cieszyć się doskonale przystrzyżonym trawnikiem bez wysiłku. Dzięki pełnemu wirtualnemu zarządzaniu instalacją przez aplikację STIGA.GO, możesz dostosować obszar koszenia z łatwością i w dowolnym momencie go edytować. Ciesz się doskonałym trawnikiem, dając sobie więcej czasu na relaks!

logo-karcher.jpg

Robot koszący STIGA A 1000 dostarczany jest w kompletnym zestawie, gotowym do szybkiej konfiguracji i uruchomienia. W opakowaniu znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, co eliminuje potrzebę dokupywania dodatkowych elementów wymaganych do rozpoczęcia pracy robota koszącego. Dzięki temu, od momentu rozpakowania, możesz od razu cieszyć się pełnią możliwości swojego nowego robota koszącego bez dodatkowych kosztów czy wysiłku.

logo-karcher.jpg
 • Wydajne koszenie dzięki technologii STIGA AGS, która planuje sesję koszenia z wyprzedzeniem
 • Sieć 4G i STIGA Cloud do stałej łączności
 • Bez przewodów. Instalację wykonuje się wirtualnie i prosto za pośrednictwem aplikacji STIGA.GO
 • Zorganizowane koszenie dzięki usystematyzowanym schematom koszenia
 • Pełna kontrola za pośrednictwem aplikacji STIGA.GO
 • Bezpłatna łączność przez cały okres użytkowania robota. Nie są wymagane żadne dodatkowe koszty.
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000

Możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat

Specjalna oferta, która daje możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat obejmuje modele autonomiczne i przewodowe.

 • Kto może skorzystać? Oferta jest dostępna dla zastosowań niekomercyjnych.
 • Co jest objęte gwarancją? Przedłużona gwarancja pokrywa kluczowe komponenty robotów, takie jak akumulatory, silniki i części elektroniczne. Obejmuje ona modele z serii Stiga A i G, co zapewnia spokój ducha dzięki ochronie głównych elementów, które są niezbędne do efektywnej pracy robota.

Aby skorzystać z przedłużonej gwarancji, wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie producenta oraz dokonywać corocznych przeglądów.

logo-karcher.jpg

Darmowy pakiet danych dla robotów koszących

Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000

Od nowego roku firma STIGA wprowadza rewolucyjną ofertę – darmowy pakiet danych dla wszystkich swoich robotów koszących. Użytkownicy robotów koszących STIGA mogą teraz cieszyć się pełną funkcjonalnością swoich urządzeń bez obaw o dodatkowe opłaty za transfer danych. Darmowy pakiet danych eliminuje konieczność płacenia za łączność, co czyni korzystanie z robota jeszcze bardziej ekonomicznym.

logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg

Skład zestawu

 • Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
 • Stacja dokująca ze stacją referencyjną
 • Uchwyt mocujący do stacji referencyjnej
 • Przedłużka 5m przewodu zasilającego stację dokującą
 • Ładowarka
 • 7 szpilek mocowania stacji dokującej
 • 1 narzędzie do kołków stacji dokującej
 • 4 ostrza + 4 śruby do ostrzy
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000

Wyjątkowa trwałość i niezawodność z akumulatorem ePower

Robot wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia koszenie powierzchni do 1000 m2 w zaledwie dwóch sesjach dziennie. Dzięki zaawansowanym bateriom, które po 1500 cyklach ładowania wciąż działają na ponad 80% swojej pierwotnej pojemności, STIGA A 1000 zapewnia długotrwałą i wydajną pracę.

Opatentowana technologia AGS

Wyobraź sobie robot, który nie tylko zna swój teren, ale też inteligentnie dostosowuje czas koszenia w zależności od warunków. STIGA A 1000 dzięki technologii Active Guidance System (AGS) analizuje jakość sygnału GPS i dostosowuje plan koszenia, co gwarantuje nieprzerwane i dokładne koszenie trawnika.

logo-karcher.jpg

Wygodna i prosta obsługa z aplikacją STIGA.GO

Dzięki intuicyjnej aplikacji STIGA.GO, która służy do zarządzania robotem STIGA A 1000, kontrola nad Twoim trawnikiem nigdy nie była tak prosta. Aplikacja umożliwia nie tylko szybką zmianę ustawień obszaru koszenia, ale również pozwala na monitorowanie pracy robota w czasie rzeczywistym. Łatwa w użyciu i dostępna na urządzenia mobilne, aplikacja czyni zarządzanie trawnikiem przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Bezpłatna i ciągła łączność

Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000 zapewnia dożywotnią, bezpłatną łączność 4G. Oznacza to stały dostęp do danych i nieprzerwane koszenie, bez dodatkowych kosztów. Ta funkcja jest idealna dla tych, którzy cenią sobie niezawodność i chcą być zawsze na bieżąco z kondycją swojego trawnika.

Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000

Zorganizowane i skuteczne koszenie z każdym cyklem

Dzięki usystematyzowanym schematom koszenia, robot STIGA A 1000 efektywnie zarządza przestrzenią ogrodową, pracując na różnych strefach w ciągu dnia. To oznacza, że każda część Twojego trawnika otrzymuje równomierną uwagę, co przekłada się na doskonały wygląd i zdrowie trawy.

Cicha i spokojna praca dzięki doskonałej izolacji akustycznej

Robot koszący STIGA A 1000 został zaprojektowany z myślą o minimalizowaniu hałasu. Dzięki doskonałej izolacji akustycznej, możesz cieszyć się spokojem w ogrodzie, nawet podczas pracy urządzenia. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie ciszę oraz spokój podczas odpoczynku na świeżym powietrzu.

logo-karcher.jpg

Łatwość konserwacji – Czystość bez wysiłku

Konserwacja robota nigdy nie była łatwiejsza. Można bezpiecznie czyścić jego zewnętrzną powłokę za pomocą węża ogrodowego, bez konieczności używania narzędzi do demontażu. Prostota i wygoda czyszczenia po każdym użyciu, to gwarancja, że Twój robot będzie służył przez wiele sezonów.

Idealne cięcie

Robot STIGA A 1000 dzięki swojemu doskonałemu środkowi ciężkości radzi sobie nawet na zboczach o nachyleniu do 45%. Cztery obrotowe ostrza z automatyczną regulacją wysokości gwarantują równomierne i precyzyjne cięcie każdej części Twojego trawnika. Niezależnie od kształtu lub ukształtowania terenu, STIGA A 1000 zapewnia nieskazitelne wyniki koszenia bez śladów kół.

Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg

Zabezpieczenie przed kradzieżą

Robot koszący STIGA A 1000 jest wyposażony w zaawansowane zabezpieczenie przed kradzieżą. Jeśli robot oddali się o więcej niż 100 metrów od ustalonego wirtualnego obwodu, system natychmiast wysyła powiadomienie push przez aplikację STIGA.GO. W powiadomieniu znajdziesz lokalizację urządzenia, co ułatwia szybkie reagowanie w przypadku potencjalnego zagrożenia.

Funkcja ta sprawia, że robot jest bezużyteczny poza zdefiniowanym obszarem, co zapobiega jego nieautoryzowanemu wykorzystaniu. Automatyczne alerty z lokalizacją pozwalają na łatwe odzyskanie urządzenia, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

logo-karcher.jpg

Pełna kontrola nad koszeniem

Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000

Z aplikacją STIGA.GO zarządzanie autonomicznym robotem koszącym STIGA A 1000 staje się niezwykle proste i intuicyjne. Dzięki tej aplikacji masz pełną kontrolę nad każdym aspektem pracy robota, co pozwala na precyzyjne dostosowanie do potrzeb Twojego ogrodu. Aplikacja umożliwia nie tylko podstawowe operacje, ale oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które znacznie podnoszą komfort użytkowania.

Kluczowe Funkcje Aplikacji STIGA.GO

 • Aktywacja pakietu danych
 • Instalacja z przewodnikiem
 • Planowanie sesji koszenia
 • Ustawianie i modyfikacja granic obszaru koszenia
 • Schematy koszenia
 • Wykluczenie obszaru koszenia
 • Wybór wysokości koszenia w poszczególnych strefach
 • Ustalenie priorytetów koszenia poszczególnych stref

Aplikacja STIGA.GO nie tylko umożliwia kontrolę, ale także służy jako kanał komunikacyjny między Tobą a robotem. Chat w aplikacji informuje o wszystkich zdarzeniach i problemach, co zapewnia szybką reakcję na ewentualne komplikacje. W obszarach, gdzie dostępna jest integracja z asystentem głosowym Alexa, możesz również wydawać komendy głosowe lub zadawać pytania bezpośrednio robotowi, co jeszcze bardziej ułatwia zarządzanie jego pracą.

logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg

Szybka instalacja robota w 5 krokach

Krok 1: Ustaw Stację Dokującą

Wybierz miejsce z otwartym dostępem do nieba (min. 120º) dla stacji dokującej. Jeśli konieczne, przestaw stację referencyjną, aby uniknąć przeszkód takich jak drzewa czy budynki.

Krok 2: Pobierz Aplikację STIGA.GO

Zainstaluj aplikację STIGA.GO i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować robota.

Krok 3: Zarejestruj Obszar Koszenia

Przejdź robota wzdłuż granic trawnika za pomocą wirtualnego joysticka w aplikacji, definiując obszar koszenia.

Krok 4: Zdefiniuj Trasy i Przeszkody

Określ trasy przemieszczania się robota i zaznacz wszelkie przeszkody na terenie koszenia.

Krok 5: Zarządzaj Ustawieniami Robota

W aplikacji zaplanuj cykle pracy, ustal godziny działania i wybierz odpowiednią wysokość cięcia trawy.

logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Grupa:

  Experience

 • ePower:

  Tak

 • Silnik:

  Bezszczotkowy

 • Akumulator:

  Litowo - jonowy

 • Pojemność akumulatora:

  2,5 Ah

 • Średni czas ładowania akumulatora:

  60 min

 • Rodzaj ostrza:

  4 obrotowe ostrza

 • Szerokość koszenia:

  18 cm

 • Regulacja wysokości koszenia:

  Elektryczna

 • Zakres wysokości koszenia:

  20-60 mm

 • Prędkość koszenia:

  22 m/min

 • Dokaszanie obrzeży:

  Tak

 • Wysokość koszenia w strefie:

  Nie (opcjonalnie poprzez zakup funkcji w aplikacji STIGA.GO)

 • Zorganizowana pielęgnacja trawy:

  Tak

 • Inteligenta regulacja wysokości koszenia:

  Nie (opcjonalnie poprzez zakup funkcji w aplikacji STIGA.GO)

 • Wykluczenie strefy wirtualnej:

  Tak

 • W zestawie usługa łączności i nawigacji:

  Tak, bez limitu

 • Czujnik deszczu:

  Tak

 • Nachylenie maksymalne:

  45 %

 • Maksymalne nachylenie w pobliżu granicy:

  20%

 • Odbiornik Bluetooth:

  Tak

 • Inteligentna aplikacja:

  Tak

 • Interfejs użytkownika:

  Klawiatura

 • Kontrola APP:

  GPRS-4G

 • GPS:

  Tak

 • Referencyjna antena GPS:

  Zawiera

 • Stiga AGS:

  Tak

 • Czujnik podnoszenia:

  Tak

 • Czujnik zderzeniowy:

  Tak

 • Czujnik przechyłu:

  Tak

 • System powrotu do bazy:

  Automatyczny, najkrótszą trasą

 • Stacja dokująca:

  Tak

 • Osłona stacji dokującej:

  Opcja

 • Szpilki moc. przewodu:

  7 szt.

 • Złączki przewodu:

  Nie

 • Wymiary:

  545 X 405 X 245 mm

 • Wielkość opakowania:

  800 X 550 X 305 mm

 • Waga:

  8,10 kg

Korzystanie z pełnej funkcjonalności produktu wymaga zainstalowania aplikacji STIGA.GO. Nabywca ma obowiązek aktualizowania aplikacji. Wymagania sprzętowe dla aplikacji: Android 5.0 lub nowszy iPhone Wymaga systemu iOS w wersji 11.0 lub nowszej. iPod touch Wymaga systemu iOS w wersji 11.0 lub nowszej. Mac Wymaga systemu macOS w wersji 11.0 lub nowszej oraz Maca z czipem Apple M1 lub nowszym.

logo-karcher.jpg

Gwarancja wydłużona do 5 lat na roboty koszące - pewny zakup na długie lata

STIGA warunki gwarancji

Kup sprzęt z pewnego źródła na Clinus.pl. Sprzedajemy wyłącznie towar fabrycznie nowy pochodzący bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora.

Wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Naprawę gwarancyjną możesz zrealizować w jednym z ponad 100 Autoryzowanych Punktów Serwisowych Stiga w całej Polsce.

Wydłużona okres gwarancji na to urządzenie (zakup konsumencki): 60 miesięcy (*)

Wydłużona okres gwarancji na to urządzenie (zakup komercyjny): 36 miesięcy (*)

(*) Po rejestracji urządzenia na stronie stiga.com/pl - Poznaj szczegóły Gwarancji STIGA 5 LAT: LINK TUTAJ

Zapoznaj się z pełną treścią karty gwarancyjnej: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI STIGA

logo-karcher.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Rozważasz zakup autonomicznego robota koszącego STIGA A 1000, ale nie jesteś pewien, czy to odpowiednie rozwiązanie dla Twojego ogrodu? Masz pytania lub wątpliwości dotyczące funkcji tego urządzenia? W Clinus.pl oferujemy profesjonalną obsługę klienta, która pomoże Ci wybrać robot koszący idealnie odpowiadający Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół doradzi Ci najlepsze rozwiązania.

Czekamy na Twój kontakt!

logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 1000
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Do powierzchni (m²)
1000
Szerokość koszenia (cm)
18
Grupa
Expert
Pojemność akumulatora (Ah)
2,5
Czas pracy akumulatora (h)
maks. 4,5
Metoda koszenia
Zorganizowane
Zakres wysokości koszenia (mm)
20-60
Regulacja wysokości koszenia
Elektroniczna
Akumulator
Stiga ePower
Czas ładowania akumulatora (h)
1
2,5
Rodzaj akumulatora
Litowo-jonowy
Typ silnika
Bezszczotkowy
Rodzaj ostrza
4 obrotowe noże
Prędkość noża (obr./min)
2850
Prędkość koszenia (m/min)
22
Maksymalne nachylenie (%)
45
Interfejs użytkownika
Klawiatura
System powrotu do stacji ładowania
Automatycznie - najkrótsza ścieżka
Kontrola APP
GPRS-4G
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
545 x 405 x 245
Waga (kg)
8,1
Dodatki
APP Lock
Czujnik deszczu
Czujniki wykrywające przeszkody
Czujnik podnoszenia
Czujnik przechyłu
GPS
Inteligentna aplikacja
Odbiornik Bluetooth
Organizacja pielęgnacji trawnika
Wirtualne wyłączenie strefy
Gwarancja
60 miesięcy
Rodzaj produktu
Roboty koszące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

9999 brutto