Robot koszący Stiga Stig-A 3000 Autonomiczny (26 cm, 150 min)

Kod producenta: 2R9102028/ST1
 • -2 038,00 zł

Do powierzchni (m²): 3000

Szerokość koszenia (cm): 26

Grupa: Expert

Pojemność akumulatora (Ah): 5

Cena regularna: 20 528,00 zł
18490,00 brutto
Cena nie uległa zmianie
Dostępny na magazynie
Darmowa dostawa
Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Robot koszący o świetnych parametrach technicznych, zaprojektowany z myślą o najwyższej dokładności. Urządzenie wyposażono w wiele innowacyjnych funkcji, które pozwalają mu uniknąć problemów, takich jak gubienie sygnału czy zakłócenia spowodowane przez przeszkody.

 • Grupa: Expert
 • Czas pracy akumulatora (h): maks. 2,5
 • Szerokość koszenia (cm): 26
 • Maksymalna powierzchnia robocza (m²): 3000
Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź
Promocja Stiga Cashback ePower 48V Promocja Stiga Cashback ePower 48V

Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000

Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000

Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000 to prawdziwy przełom w dbaniu o trawnik. Zaprojektowany z myślą o najwyższej dokładności, ten robot korzysta z zaawansowanej technologii Active Guidance System (AGS), która zapewnia bezbłędne prowadzenie. Nie musisz już obawiać się o niedokładne cięcie czy pozostawienie nieskoszonej trawy – STIGA A 3000 samodzielnie zaplanuje koszenie i wykona je z precyzją do 2 cm, gwarantując idealny wygląd Twojego ogrodu.

logo-karcher.jpg

Robot koszący STIGA A 3000 dostarczany jest w kompletnym zestawie, gotowym do szybkiej konfiguracji i uruchomienia. W opakowaniu znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, co eliminuje potrzebę dokupywania dodatkowych elementów wymaganych do rozpoczęcia pracy robota koszącego. Dzięki temu, od momentu rozpakowania, możesz od razu cieszyć się pełnią możliwości swojego nowego robota koszącego bez dodatkowych kosztów czy wysiłku.

logo-karcher.jpg
 • Opatentowana technologia STIGA Active Guidance System przewidująca dostępność sygnału GPS i na tej podstawie umożliwiająca efektywne koszenie
 • Połączenie 4G i STIGA Cloud do stałej łączności
 • Bez przewodów. Instalację wykonuje się wirtualnie i prosto za pośrednictwem aplikacji STIGA.GO
 • Wydajność koszenia dzięki systematycznym schematom koszenia
 • Pełna kontrola przez aplikację STIGA.GO.
 • Integracja z funkcją Alexa
 • Idealne utrzymywanie równowagi na każdym terenie do 50% (27°).
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000

Możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat

Specjalna oferta, która daje możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat obejmuje modele autonomiczne i przewodowe.

 • Kto może skorzystać? Oferta jest dostępna dla zastosowań niekomercyjnych.
 • Co jest objęte gwarancją? Przedłużona gwarancja pokrywa kluczowe komponenty robotów, takie jak akumulatory, silniki i części elektroniczne. Obejmuje ona modele z serii Stiga A i G, co zapewnia spokój ducha dzięki ochronie głównych elementów, które są niezbędne do efektywnej pracy robota.

Aby skorzystać z przedłużonej gwarancji, wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie producenta oraz dokonywać corocznych przeglądów.

logo-karcher.jpg

Darmowy pakiet danych dla robotów koszących

Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000

Od nowego roku firma STIGA wprowadza rewolucyjną ofertę – darmowy pakiet danych dla wszystkich swoich robotów koszących. Użytkownicy robotów koszących STIGA mogą teraz cieszyć się pełną funkcjonalnością swoich urządzeń bez obaw o dodatkowe opłaty za transfer danych. Darmowy pakiet danych eliminuje konieczność płacenia za łączność, co czyni korzystanie z robota jeszcze bardziej ekonomicznym.

logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg

Skład zestawu

 • Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
 • Stacja dokująca ze stacją referencyjną
 • Uchwyt mocujący do stacji referencyjnej
 • Przedłużka 5m przewodu zasilającego stację dokującą
 • Ładowarka
 • 7 szpilek mocowania stacji dokującej
 • 1 narzędzie do kołków stacji dokującej
 • 6 ostrzy + 6 śrub do ostrzy
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000

Niezawodna i trwała – Bateria STIGA ePower

Dzięki nowoczesnej baterii ePower, robot może pracować do 150 minut na jednym ładowaniu i skosić do 3000 m² dziennie w zaledwie dwóch cyklach koszenia. Co więcej, nawet po 1500 cyklach ładowania, bateria zachowuje ponad 80% pierwotnej pojemności. To sprawia, że STIGA A 3000 jest nie tylko efektywny, ale i ekonomiczny w długoterminowym użyciu.

Technologia koszenia bez kabli

Odkryj wygodę użytkowania dzięki wirtualnemu wyznaczaniu obszaru koszenia. Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000 wykorzystuje aplikację STIGA.GO, dzięki której możesz łatwo modyfikować wirtualne granice trawnika i zarządzać funkcjami robota, nie wychodząc z domu. Ta technologia nie tylko zwiększa bezpieczeństwo urządzenia, ale także daje pełną kontrolę nad procesem koszenia.

logo-karcher.jpg

Doskonałe równowaga na każdym terenie

Robot wykazuje wyjątkową stabilność na zboczach o nachyleniu do 50% (27°), dzięki doskonale wyważonemu środkowi ciężkości. To oznacza, że STIGA A 3000 może pracować na różnorodnych terenach, zapewniając równomierne cięcie bez ryzyka przewrócenia się czy utraty trakcji.

Ciesz się inteligentnym koszeniem

Za pomocą aplikacji STIGA.GO masz pełną kontrolę nad robotem. Możesz ustawić harmonogramy koszenia, zarządzać strefami wykluczenia i monitorować postępy prac z każdego miejsca. Dzięki integracji z Alexa, możesz również korzystać z kontroli głosowej, co dodatkowo ułatwia użytkowanie.

Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000

Bezpieczne ostrza

Sześć obrotowych ostrzy wykonanych ze specjalnego stopu metalu gwarantuje zachowanie ostrości oraz bezpieczeństwo. W przypadku zderzenia z przeszkodą, ostrza natychmiast się chowają, minimalizując ryzyko uszkodzenia zarówno ostrzy, jak i przeszkód w ogrodzie.

Wysoka jakość i łatwa konserwacja

Robot STIGA A 3000 jest zaprojektowany tak, aby ułatwić użytkownikowi konserwację. Zdejmowany korpus oraz klasa ochrony IPX5 sprawiają, że czyszczenie robota jest szybkie i proste. Ponadto jego lekka konstrukcja nie pozostawia śladów na trawniku, co jest dodatkowym atutem podczas pielęgnacji delikatnej trawy.

logo-karcher.jpg

Zorganizowane koszenie

Dzięki systemowi zorganizowanego koszenia, STIGA A 3000 tworzy estetyczne, równoległe pasy na trawniku. Możesz wybrać spośród różnych schematów, takich jak równoległe cięcie północ-południe lub szachownica, aby dostosować wygląd trawnika do swoich preferencji, ciesząc się perfekcyjnie skoszoną murawą bez nieskoszonych miejsc.

System zarządzania przeszkodami

STIGA A 3000 nie tylko inteligentnie planuje trasę koszenia, ale także radzi sobie z przeszkodami na trawniku dzięki zaawansowanym czujnikom. Robot automatycznie wykrywa przeszkody, takie jak kamienie czy gałęzie, i omija je, kontynuując koszenie bez zakłóceń. To zapobiega uszkodzeniom ostrzy zapewniając długotrwałą efektywność pracy. Dzięki tej funkcji, możesz być spokojny, że STIGA A 3000 skutecznie zarządza każdym centymetrem Twojego ogrodu, nawet w najbardziej zatłoczonych i nieprzewidywalnych warunkach.

Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg

Programowanie i monitorowanie z poziomu aplikacji

Robot koszący STIGA A 3000 oferuje pełną automatyzację dzięki możliwości programowania i monitorowania pracy przez dedykowaną aplikację STIGA.GO. Ustawiaj harmonogramy koszenia, modyfikuj strefy wykluczenia, i śledź postępy w koszeniu z dowolnego miejsca, korzystając ze swojego smartfona. Ta funkcjonalność sprawia, że zarządzanie trawnikiem staje się niezwykle proste i intuicyjne, co jest szczególnie przydatne dla osób zapracowanych lub tych, które cenią sobie wysoką automatyzację w dbaniu o swój ogród.

Ekologiczne i ciche koszenie

STIGA A 3000 wyróżnia się nie tylko efektywnością, ale również ekologicznym i cichym działaniem. Robot jest zasilany baterią, co eliminuje emisje spalin, charakterystyczne dla tradycyjnych kosiarek spalinowych. Dodatkowo, jego praca jest znacznie cichsza, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla przydomowych ogrodów, gdzie zachowanie spokoju i ciszy jest szczególnie ważne. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym i zadbanych trawnikiem, nie przeszkadzając sąsiadom oraz dbając o środowisko.

Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000

Inteligentne zarządzanie energią

Technologia ePower w robocie STIGA A 3000 nie tylko zapewnia długie cykle pracy, ale również inteligentnie zarządza energią. System optymalizuje zużycie baterii w zależności od potrzeb koszenia i warunków na trawniku, co maksymalizuje efektywność pracy robota i zmniejsza częstotliwość ładowania. To sprawia, że STIGA A 3000 jest nie tylko wydajny, ale i ekonomiczny, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka koszt-efektywnego rozwiązania do pielęgnacji ogrodu.

Odporność na warunki atmosferyczne

STIGA A 3000 jest wyposażony w czujniki deszczu, które automatycznie zatrzymują koszenie w przypadku opadów, chroniąc robota przed uszkodzeniem przez wodę. Klasa ochrony IPX5 zapewnia, że nawet jeśli robot zostanie złapany na trawniku podczas deszczu, jego wewnętrzne komponenty są bezpieczne. Ponadto, po ustaniu deszczu, robot automatycznie wznowi pracę, gwarantując, że Twój trawnik jest zawsze idealnie przycięty, bez względu na pogodę.

logo-karcher.jpg

Zabezpieczenie przed kradzieżą

Robot koszący STIGA A 3000 wyposażony jest w zabezpieczenie przed kradzieżą. Jeśli robot oddali się o więcej niż 100 metrów od ustalonego wirtualnego obwodu, system natychmiast wysyła powiadomienie push przez aplikację STIGA.GO. W powiadomieniu znajdziesz lokalizację urządzenia, co ułatwia szybkie reagowanie w przypadku potencjalnego zagrożenia.

Funkcja ta sprawia, że robot jest bezużyteczny poza zdefiniowanym obszarem, co zapobiega jego nieautoryzowanemu wykorzystaniu. Automatyczne alerty z lokalizacją pozwalają na łatwe odzyskanie urządzenia, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

logo-karcher.jpg

Pełna kontrola nad koszeniem

Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000

Z aplikacją STIGA.GO zarządzanie autonomicznym robotem koszącym STIGA A 3000 staje się niezwykle proste i intuicyjne. Dzięki tej aplikacji masz pełną kontrolę nad każdym aspektem pracy robota, co pozwala na precyzyjne dostosowanie do potrzeb Twojego ogrodu. Aplikacja umożliwia nie tylko podstawowe operacje, ale oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które znacznie podnoszą komfort użytkowania.

Kluczowe Funkcje Aplikacji STIGA.GO

 • Aktywacja pakietu danych
 • Instalacja z przewodnikiem
 • Planowanie sesji koszenia
 • Ustawianie i modyfikacja granic obszaru koszenia
 • Schematy koszenia
 • Wykluczenie obszaru koszenia
 • Wybór wysokości koszenia w poszczególnych strefach
 • Ustalenie priorytetów koszenia poszczególnych stref

Aplikacja STIGA.GO nie tylko umożliwia kontrolę, ale także służy jako kanał komunikacyjny między Tobą a robotem. Chat w aplikacji informuje o wszystkich zdarzeniach i problemach, co zapewnia szybką reakcję na ewentualne komplikacje. W obszarach, gdzie dostępna jest integracja z asystentem głosowym Alexa, możesz również wydawać komendy głosowe lub zadawać pytania bezpośrednio robotowi, co jeszcze bardziej ułatwia zarządzanie jego pracą.

logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg

Szybka instalacja robota w 5 krokach

Krok 1: Ustaw Stację Dokującą

Wybierz miejsce z otwartym dostępem do nieba (min. 120º) dla stacji dokującej. Jeśli konieczne, przestaw stację referencyjną, aby uniknąć przeszkód takich jak drzewa czy budynki.

Krok 2: Pobierz Aplikację STIGA.GO

Zainstaluj aplikację STIGA.GO i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować robota.

Krok 3: Zarejestruj Obszar Koszenia

Przejdź robota wzdłuż granic trawnika za pomocą wirtualnego joysticka w aplikacji, definiując obszar koszenia.

Krok 4: Zdefiniuj Trasy i Przeszkody

Określ trasy przemieszczania się robota i zaznacz wszelkie przeszkody na terenie koszenia.

Krok 5: Zarządzaj Ustawieniami Robota

W aplikacji zaplanuj cykle pracy, ustal godziny działania i wybierz odpowiednią wysokość cięcia trawy.

logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Grupa:

  Expert

 • ePower:

  Tak

 • Silnik:

  Bezszczotkowy

 • Akumulator:

  Litowo - jonowy

 • Pojemność akumulatora:

  5 Ah

 • Średni czas pracy:

  150 min

 • Średni czas ładowania akumulatora:

  120 min

 • Maks. obsługiwana powierzchnia:

  3 000 m²

 • Rodzaj ostrza:

  6 obrotowych ostrzy

 • Metoda koszenia:

  Zorganizowana

 • Szerokość koszenia:

  26 cm

 • Regulacja wysokości koszenia:

  Elektryczna

 • Zakres wysokości koszenia:

  20-60 mm

 • Prędkość koszenia:

  24 m/min

 • Wysokość koszenia w strefie:

  Tak

 • Zorganizowana pielęgnacja trawy:

  Tak

 • Inteligenta regulacja wysokości koszenia:

  Tak

 • Wykluczenie strefy wirtualnej:

  Tak

 • W zestawie usługa łączności i nawigacji:

  Tak, bez limitu

 • Czujnik deszczu:

  Tak

 • Nachylenie maksymalne:

  50 %

 • Odbiornik Bluetooth:

  Tak

 • Inteligentna aplikacja:

  Tak

 • Interfejs użytkownika:

  Klawiatura

 • Kontrola APP:

  GPRS-4G

 • GPS:

  Tak

 • Referencyjna antena GPS:

  Zawiera

 • Stiga AGS:

  Tak

 • Czujnik podnoszenia:

  Tak

 • Czujnik przechyłu:

  Tak

 • System powrotu do bazy:

  Automatyczny, najkrótszą trasą

 • Stacja dokująca:

  Tak

 • Osłona stacji dokującej:

  Opcja

 • Szpilki moc. przewodu:

  7 szt.

 • Wymiary:

  957 X 565 X 300 mm

 • Wielkość opakowania:

  985 X 585 X 390 mm

 • Waga:

  12,60 kg

Korzystanie z pełnej funkcjonalności produktu wymaga zainstalowania aplikacji STIGA.GO. Nabywca ma obowiązek aktualizowania aplikacji. Wymagania sprzętowe dla aplikacji: Android 5.0 lub nowszy iPhone Wymaga systemu iOS w wersji 11.0 lub nowszej. iPod touch Wymaga systemu iOS w wersji 11.0 lub nowszej. Mac Wymaga systemu macOS w wersji 11.0 lub nowszej oraz Maca z czipem Apple M1 lub nowszym.

logo-karcher.jpg

Gwarancja wydłużona do 5 lat na roboty koszące - pewny zakup na długie lata

STIGA warunki gwarancji

Kup sprzęt z pewnego źródła na Clinus.pl. Sprzedajemy wyłącznie towar fabrycznie nowy pochodzący bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora.

Wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Naprawę gwarancyjną możesz zrealizować w jednym z ponad 100 Autoryzowanych Punktów Serwisowych Stiga w całej Polsce.

Wydłużona okres gwarancji na to urządzenie (zakup konsumencki): 60 miesięcy (*)

Wydłużona okres gwarancji na to urządzenie (zakup komercyjny): 36 miesięcy (*)

(*) Po rejestracji urządzenia na stronie stiga.com/pl - Poznaj szczegóły Gwarancji STIGA 5 LAT: LINK TUTAJ

Zapoznaj się z pełną treścią karty gwarancyjnej: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI STIGA

logo-karcher.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Potrzebujesz niezawodnego i inteligentnego urządzenia, które samodzielnie zatroszczy się o Twój trawnik?

W Clinus.pl oferujemy profesjonalną obsługę klienta i pomoc w doborze urządzeń najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiedni model robota koszącego i doradzą, jak najlepiej go skonfigurować.

Czekamy na Twój kontakt!

logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg
Autonomiczny robot koszący STIGA A 3000
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Do powierzchni (m²)
3000
Szerokość koszenia (cm)
26
Grupa
Expert
Pojemność akumulatora (Ah)
5
Czas pracy akumulatora (h)
maks. 2,5
Metoda koszenia
Zorganizowane
Zakres wysokości koszenia (mm)
20-65
Regulacja wysokości koszenia
Elektroniczna
Akumulator
Stiga ePower
Czas ładowania akumulatora (h)
2
Rodzaj akumulatora
Litowo-jonowy
Typ silnika
Bezszczotkowy
Rodzaj ostrza
6 obrotowych noży
Prędkość noża (obr./min)
2400
Prędkość koszenia (m/min)
24
Maksymalne nachylenie (%)
50
Interfejs użytkownika
Klawiatura
System powrotu do stacji ładowania
Automatycznie - najkrótsza ścieżka
Kontrola APP
GPRS-4G
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
957X565X300
Waga (kg)
12,60
Dodatki
APP Lock
Alarm antykradzieżowy
Czujnik deszczu
Czujniki wykrywające przeszkody
Czujnik podnoszenia
Czujnik przechyłu
GPS
Inteligentna aplikacja
Inteligentna regulacja wysokości koszenia
Odbiornik Bluetooth
Organizacja pielęgnacji trawnika
Wirtualne wyłączenie strefy
Wysokość koszenia w strefie
Gwarancja
60 miesięcy
Rodzaj produktu
Roboty koszące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

18490 brutto