Osuszacz do wykładzin i dywanów Karcher AB 20 Ec

Kod producenta: 1.004-062.0

Moc znamionowa (W): 120

Długość przewodu zasilającego (m): 7,5

Przepływ powietrza (m3/h): 1200

Zasilanie: Elektryczne

Cena brutto:

2329,00 brutto
Dostępny na magazynie
Darmowa dostawa
Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Karcher AB 20 Ec został wyposażony w szereg funkcji, które sprawiają, że jest to wybór optymalny dla profesjonalistów. Silnik indukcyjny Ec zapewnia nie tylko długą żywotność urządzenia, ale i jest zgodny z europejskimi normami efektywności energetycznej, co przekłada się na oszczędności.

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Osuszacz do wykładzin i dywanów Karcher AB 20 Ec

Osuszacz do wykładzin i dywanów Karcher AB 20 Ec to urządzenie specjalnie zaprojektowane, by maksymalizować efektywność suszenia. Osuszacz ten wyróżnia się niezawodnym silnikiem bezszczotkowym, który jest gwarancją długiej żywotności. W połączeniu z niskim poziomem hałasu i prostotą obsługi Karcher AB 20 Ec to urządzenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Wydatek powietrza (poziom 1 / 2 / 3) (m³/h):

  1200

 • Obroty (poziom 1 / 2 / 3) (obr./min):

  1450

 • Moc znamionowa (W):

  120

 • Długość przewodu zasilającego (m):

  7,5

 • Waga bez akcesoriów (kg):

  7,1

 • Waga z opakowaniem (kg):

  9

 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm):

  375 x 353 x 371

logo-karcher.jpg
Szorowarka Karcher

Dlaczego warto wybrać osuszacz Karcher AB 20 Ec?

 • Zastosowanie wytrzymałego silnika bezszczotkowego gwarantuje długą żywotność urządzenia.
 • Niska emisja hałasu pozwala na pracę w każdym środowisku bez zakłócania otoczenia.
 • Trójstopniowa kontrola przepływu powietrza umożliwia dostosowanie wydajności do konkretnych potrzeb, jednocześnie zachowując energooszczędność.
 • Kompaktowy rozmiar i niska masa Karcher jest uznawanym na całym świecie liderem w produkcji sprzętu czyszczącego.
 • Wysoka jakość wykonania: osuszacza ułatwiają transport i przechowywanie.
logo-karcher.jpg
DMUCHAWA OSUSZACZ

Dodatkowe funkcje

 • Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego– Chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i zapewnia długotrwałe użytkowanie.
 • Ergonomiczny uchwyt: – Ułatwia przenoszenie dmuchawy, co jest szczególnie ważne w przypadku częstej zmiany miejsc pracy.
 • Miejsce na przechowywanie kabla: Dzięki temu rozwiązaniu przewód zasilający jest zawsze uporządkowany i gotowy do użycia, co dodatkowo ułatwia transport i przechowywanie urządzenia.
logo-karcher.jpg

Cechy i zalety

Karcher AB 20 Ec został wyposażony w szereg funkcji, które sprawiają, że jest to wybór optymalny dla profesjonalistów. Silnik indukcyjny Ec zapewnia nie tylko długą żywotność urządzenia, ale i jest zgodny z europejskimi normami efektywności energetycznej, co przekłada się na oszczędności. Dzięki możliwości regulacji przepływu powietrza, użytkownik może dostosować osuszacz do konkretnych warunków. Ergonomiczny uchwyt i miejsce na przechowywanie kabla to funkcje, które zdecydowanie podnoszą komfort pracy.

Wydajność

 • Wydatek powietrza na trzech poziomach (1200 m³/h) pozwala na szybkie osuszanie nawet dużych powierzchni.
 • Opcje regulacji obrotów (1450 obr./min) umożliwiają dostosowanie mocy dmuchawy do specyficznych potrzeb.
 • Moc znamionowa wynosząca 120 Wświadczy o wysokiej efektywności energetycznej urządzenia.

Mobilność

 • Waga zaledwie 7,1 kg czyni go jednym z najlżejszych urządzeń w swojej klasie.
 • ompaktowe wymiary i ergonomiczny uchwyt zapewniają wygodę transportu między lokalizacjami.
 • Długość przewodu zasilającego (7,5 m) umożliwia swobodę poruszania się bez konieczności ciągłego przepinania urządzenia.

Niska emisja hałasu

 • Emitowany hałas na poziomie jedynie 67 dB(A) pozwala na pracę osuszacza nawet w biurach i hotelach bez przeszkadzania innym.
 • Niska emisja hałasu sprawia że urządzenie to jest odpowiednie do użytku w miejscach wymagających spokoju, takich jak biblioteki czy szkoły.
Mobilna DMUCHAWA Karcher
logo-karcher.jpg
Mocna dmuchawa Karcher

Poznaj zastosowanie myjki Karcher HD 9/25 G Classic

Dmuchawa Karcher AB 20 Ec to nowoczesne rozwiązanie wspomagające proces osuszania wykładzin i dywanów. Jest to urządzenie nieocenione zwłaszcza po czyszczeniu ekstrakcyjnym, kiedy to ważne jest szybkie przywrócenie pomieszczeń do użytku. Oto główne zastosowania dmuchawy:

 • Przyspieszenie procesu suszenia wykładzin – po czyszczeniu ekstrakcyjnym, co jest szczególnie przydatne w przestrzeniach komercyjnych.
 • Możliwość użycia w godzinach pracybez przeszkadzania pracownikom lub klientom dzięki niskiemu poziomowi hałasu.
 • Zastosowanie w różnorodnych środowiskachod hotelowych pokojów po biura i salony, dzięki kompaktowej budowie i niskiej masie.
logo-karcher.jpg

Kupując na Clinus.pl zyskujesz serwis i gwarancję door-to-door!

Karcher warunki gwarancji – urządzenia do użytku domowego

Nie ryzykuj zakupu z niepewnych źródeł — wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Dodatkowo, możesz skorzystać z gwarancji door-to-door bez dodatkowych opłat za transport dla jeszcze większej wygody.

Okres gwarancji na to urządzenie: 24 miesiące

W jaki sposób możesz zrealizować gwarancję?

 • Door to Door (D2D): Możesz zgłosić reklamację na portalu MyKärcher na stronie internetowej www.karcher.pl lub telefonicznie przez infolinię. Następnie kurier DPD bez dodatkowych opłat odbierze od Ciebie urządzenie. Musisz odpowiednio spakować urządzenie, dołączyć wygenerowany protokół reklamacyjny, kopię dowodu zakupu oraz nakleić list przewozowy.
 • Dostarczenie do Sprzedawcy: Urządzenie możesz dostarczyć wprost do nas wraz z wyposażeniem standardowym, czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.
 • Dostarczenie do Centralnych Warsztatów Naprawczych Kärcher lub Autoryzowanego Warsztatu Naprawczego: Aktualny wykaz warsztatów dostępny jest na stronie www.karcher.pl. Urządzenie powinieneś dostarczyć wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, z czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.

Zapoznaj się z pełną treścią warunków gwarancji: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI

logo-karcher.jpg
Dmuchawa Karcher
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Moc znamionowa (W)
120
Długość przewodu zasilającego (m)
7,5
Przepływ powietrza (m3/h)
1200
Zasilanie
Elektryczne
Waga (kg)
7
Gwarancja
24 miesiące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

2329 brutto