Olej silnikowy Stiga 2T Synthetic (dozownik, 1l)

Kod producenta: 1111-9230-01
  • -10,10 zł

Kompatybilne: CS 545
Dmuchawy spalinowe Stiga
Kosy i podkaszarki spalinowe Stiga
PR 730
Pilarki spalinowe Stiga
Sekatory i nożyce spalinowe Stiga

Cena regularna: 55,00 zł
44,90 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 55,00 zł brutto
Dostępny na magazynie
Wysyłka do 24h i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66

Olej 2 T w butelce z dozownikiem - olej do pilarek łańcuchowych oraz innych maszyn i urządzeń ogrodniczych z silnikiem dwusuwowym.

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Olej do silników dwusuwowych 2T Stiga Synthetic 1L

logo-karcher.jpg

Olej 2T Stiga Synthetic 1l

Olej do smarowania marki Stiga. Ten olej do smarowania dwusuwowych silników benzynowych chłodzonych cieczą lub powietrzem słynie ze swojej wysokiej jakości. Umieszczony jest w wygodnej butelce z dozownikiem. Jest zalecany do pilarek łańcuchowych, kos spalinowych, innych urządzeń dwusuwowych. Pamiętaj, by przestrzegać proporcji mieszania zgodnie z zaleceniami instrukcji obsługi urządzenia. Kolor oleju - zielony.

Klasa jakości oleju:

        • API TC / JASO FD
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Kompatybilne
CS 545
Dmuchawy spalinowe Stiga
Kosy i podkaszarki spalinowe Stiga
PR 730
Pilarki spalinowe Stiga
Sekatory i nożyce spalinowe Stiga
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

44.9 brutto