Akumulatorowa Zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp (7800 m²/h)

Kod producenta: 1.280-103.0

Zasilanie: Akumulatorowe

Waga (kg): 300

Gwarancja: 24 miesiące

Cena brutto:

67999,00 brutto

Profesjonalna zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp to idealne rozwiązanie dla firm wymagających efektywnego i szybkiego sprzątania dużych powierzchni. Dzięki hydraulicznemu napędowi roboczemu i jezdnemu, model ten zapewnia wysoką efektywność pracy. Urządzenie jest przeznaczone do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co czyni je uniwersalnym narzędziem dla różnych branż. Jego bezemisyjna praca oraz prostota obsługi to tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że jest to inwestycja, która szybko się zwraca.

Produkt niedostępny
Zapytaj o podobne produkty

Przemysłowa Bateryjna Zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp 1.280-103.0

Profesjonalna zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp to idealne rozwiązanie dla firm wymagających efektywnego i szybkiego sprzątania dużych powierzchni. Dzięki hydraulicznemu napędowi roboczemu i jezdnemu, model ten zapewnia wysoką efektywność pracy. Urządzenie jest przeznaczone do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co czyni je uniwersalnym narzędziem dla różnych branż. Jego bezemisyjna praca oraz prostota obsługi to tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że jest to inwestycja, która szybko się zwraca.

logo-karcher.jpg
Profesjonalna zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp
logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Napęd trakcyjny

  Silnik prądu stałego

 • Moc napędu (V/kW)

  24 / 2,1

 • Rodzaj napędu

  Elektryczny

 • Wydajność powierzchniowa (m²/h)

  6000

 • Maksymalna wydajność powierzchniowa z 2 szczotkami bocznymi (m²/h)

  7800

 • Szerokość robocza (mm)

  700

 • Szerokość robocza z 1 szczotką boczną (mm)

  1000

 • Szerokość robocza z 2 szczotkami bocznymi (mm)

  1300

 • Pojemność baterii (Ah)

  240

 • Napięcie (baterie) (V)

  24

 • Czas pracy akumulatora (h)

  maks. 2,5

 • Zbiornik zanieczyszczeń (l)

  100

 • Zdolność do pokonywania wzniesień (%)

  18

 • Prędkość robocza (km/h)

  6

 • Powierzchnia filtracyjna (m²)

  6

 • Waga z akcesoriami (kg)

  320

 • Waga - urządzenie gotowe do pracy (kg)

  300

 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)

  2006 x 1005 x 1343

logo-karcher.jpg
Profesjonalna zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp

Dlaczego warto wybrać zamiatarkę Karcher KM 100/100 R Bp?

 • Komfort pracy: Profesjonalna Zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp jest wyposażona w fotel dla operatora oraz hydrauliczny napęd roboczy, co zapewnia komfort i łatwość obsługi.
 • Efektywność i oszczędność: Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością przy niskich kosztach eksploatacyjnych. Oferuje doskonałą wydajność powierzchniową (do 7800 m²/h), co przekłada się na szybkie i efektywne czyszczenie.

 • Wszechstronne zastosowanie: Nadaje się do zamiatania średnich i dużych powierzchni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów, dzięki czemu jest wszechstronnym rozwiązaniem.

 • Łatwość utrzymania: Zamiatarka posiada łatwą do wymiany szczotkę walcową i filtr, co minimalizuje czas potrzebny na konserwację.

 • Bezpieczeństwo i trwałość: Zderzak chroni przednią część urządzenia oraz szczotki boczne przed uszkodzeniami, zwiększając bezpieczeństwo i trwałość urządzenia.

 • Bezemisyjna i ekologiczna praca: Dzięki elektrycznemu napędowi trakcyjnemu, zamiatarka pracuje bez emisji spalin, co jest korzystne dla środowiska i zdrowia użytkowników.

logo-karcher.jpg

Wyposażenie standardowe

Kupując urządzenie, otrzymają Państwo elementy podane poniżej.

Filtr okrągły
Filtr okrągły

Odporny na wilgoć, nadający się do prania w pralce, pojedynczy, okrągły filtr do zamiatarek Kärcher. Filtr wyraźnie zmniejsza koszty konserwacyjne.

Standardowa główna szczotka walcowa
Standardowa główna szczotka walcowa

Odporna na wilgoć uniwersalna szczecina, o długiej trwałości, do każdej powierzchni.

Szczotka boczna standardowa
Szczotka boczna standardowa

Odporna na wilgoć, trwała szczotka, o uniwersalnej szczecinie, do wszystkich powierzchni.

ZESTAW NIE ZAWIERA BATERII I PROSTOWNIKA - ELEMENTY TE TRZEBA DOKUPIĆ OSOBNO

logo-karcher.jpg

Przykładowe zastosowanie urządzenia

 • Czyszczenie parkingów: Idealne do szybkiego i skutecznego czyszczenia dużych powierzchni parkingowych.
 • Usługi porządkowe: Doskonałe rozwiązanie dla firm świadczących usługi czyszczenia w sektorze detalicznym, budynkach użytku publicznego oraz innych dużych przestrzeniach.
 • Warsztaty i stacje serwisowe: Skuteczne w utrzymaniu czystości w warsztatach, stacjach serwisowych oraz salonach samochodowych.
 • Edukacja i produkcja: Nadaje się do czyszczenia w szkołach oraz w halach produkcyjnych i magazynach, zapewniając czystość w różnorodnych środowiskach pracy.
logo-karcher.jpg

Wysoka Wydajność i Niskie Koszty Eksploatacji

Zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp wyróżnia się wydajnością do 7800 m²/h, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do sprzątania dużych powierzchni, takich jak parkingi, warsztaty czy hale produkcyjne. Urządzenie jest wyposażone w mocny akumulator o pojemności 240 Ah, co pozwala na do 2,5 godziny ciągłej pracy. Dodatkowo niskie koszty eksploatacyjne oraz łatwa wymiana szczotki i filtra znacząco redukują czas i pieniądze poświęcone na konserwację.

Innowacyjna Technologia i Komfort Użytkowania

Zaawansowany system filtrowania z dużym, okrągłym filtrem falistym i automatycznym systemem oczyszczania filtra zapewnia bezpyłowe zamiatanie oraz dłuższą żywotność urządzenia. Ergonomiczna konstrukcja zamiatarki, w tym komfortowy fotel dla operatora i intuicyjna koncepcja obsługi EASY Operation, gwarantuje wygodę i prostotę użytkowania. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne i wyraźnie oznakowane, co ułatwia pracę.

logo-karcher.jpg

Zbudowane z Myślą o Wymagających Zadaniach

Karcher KM 100/100 R Bp jest wyposażona w specjalny zderzak, który chroni urządzenie i szczotki boczne przed uszkodzeniami. Dzięki temu model jest wyjątkowo trwały i odporny na trudne warunki pracy. Automatyczny hamulec postojowy aktywowany po wyłączeniu silnika zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas pracy. Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem, jak szkoły czy stacje serwisowe.

Szeroki Zakres Możliwości

Zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp jest doskonałym rozwiązaniem dla szerokiej gamy branż. Dzięki swojej uniwersalności nadaje się doskonale do czyszczenia parkingów, hal produkcyjnych, szkół czy salonów samochodowych. Dodatkowe funkcje, takie jak manualny system oczyszczania filtra, regulowana siła ssania, czy funkcja zamiatania (możliwość wyłączenia), sprawiają, że urządzenie można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego miejsca pracy.

Profesjonalna zamiatarka Karcher KM 100/100 R Bp
logo-karcher.jpg

Warunki gwarancji

Karcher warunki gwarancji – urządzenia do zastosowań profesjonalnych

Nie ryzykuj zakupu z niepewnych źródeł — wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Serwis urządzenia Karcher Professional może odbyć się na miejscu przez wykwalifikowanych serwisantów lub w Autoryzowanym Warsztacie Naprawczym.

Długość gwarancji na to urządzenie: 24 miesiące

W jaki sposób możesz zrealizować gwarancję?

 • W pierwszej kolejności zgłoś roszczenie z tytułu gwarancji bezpośrednio do jednego z Centralnych Warsztatów Naprawczych Kärcher lub Autoryzowanego Warsztatu Naprawczego na terenie Polski
 • Aktualny wykaz warsztatów dostępny jest na stronie www.karcher.pl.
 • Koszt dojazdu do reklamowanego urządzenia lub dostarczenia reklamowanego urządzenia do CWN Kärcher lub AWN ponosi gwarant, czyli Kärcher Sp. z o.o. Chyba, że jest to nieuzasadnione wezwanie.
 • Urządzenie powinieneś dostarczyć wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, z czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.

Zapoznaj się z warunkami gwarancji: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI

logo-karcher.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Poszukujesz profesjonalnej zamiatarki akumulatorowej, która pomoże Ci utrzymać czystość w firmie lub na placu budowy?

W Clinus.pl oferujemy szeroki wybór zamiatarek Karcher i Lavor, w tym model KM 100/100 R Bp.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego urządzenia, chętnie udzielimy Ci pomocy.

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dobrać zamiatarkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czekamy na Twój kontakt!

logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Zasilanie
Akumulatorowe
Waga (kg)
300
Gwarancja
24 miesiące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

67999 brutto