Przemysłowa Zamiatarka Spalinowa Karcher KM 150/500 R D (18000 m²/h)

Kod producenta: 1.186-124.0

Zasilanie: Spalinowe

Waga (kg): 1440

Gwarancja: 24 miesiące

Cena brutto:

293990,00 brutto

Profesjonalna zamiatarka Karcher KM 150/500 R D jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich branż wymagających efektywnego i precyzyjnego sprzątania. Silnik Diesla tej przemysłowej zamiatarki zapewnia niezawodność i długie okresy pracy bez przerw. Solidna, stalowa rama i masywna konstrukcja gwarantują wytrzymałość nawet w trudnych warunkach, co czyni ją idealną dla fabryk, magazynów czy placów budowy. Dodatkowo, duży zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 500 litrów zmniejsza konieczność częstego opróżniania, co zwiększa efektywność pracy.

Produkt niedostępny
Zapytaj o podobne produkty

Profesjonalna Spalinowa Zamiatarka Karcher KM 150/500 R D 1.186-124.0

Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 150/500 R D jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich branż wymagających efektywnego i precyzyjnego sprzątania. Silnik Diesla tej przemysłowej zamiatarki zapewnia niezawodność i długie okresy pracy bez przerw. Solidna, stalowa rama i masywna konstrukcja gwarantują wytrzymałość nawet w trudnych warunkach, co czyni ją idealną dla fabryk, magazynów czy placów budowy. Dodatkowo, duży zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 500 litrów zmniejsza konieczność częstego opróżniania, co zwiększa efektywność pracy.

logo-karcher.jpg
Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 150/500 R D
logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Rodzaj napędu

  Diesel

 • Napęd trakcyjny

  Czterosuwowy silnik

 • Producent silnika

  Yanmar

 • Moc napędu (kW)

  18,6

 • Wydajność powierzchniowa (m²/h)

  18000

 • Szerokość robocza (mm)

  1200

 • Szerokość robocza z 1 szczotką boczną (mm)

  1500

 • Szerokość robocza z 2 szczotkami bocznymi (mm)

  1800

 • Zbiornik zanieczyszczeń (l)

  500

 • Zdolność do pokonywania wzniesień (%)

  18

 • Prędkość robocza (km/h)

  12

 • Powierzchnia filtracyjna (m²)

  7

 • Waga z akcesoriami (kg)

  1440

 • Waga - urządzenie gotowe do pracy (kg)

  1440

 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)

  2442 x 1570 x 1640

logo-karcher.jpg
logo-karcher.jpg
Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 150/500 R D

Dlaczego warto wybrać zamiatarkę Karcher KM 150/500 R D?

 • Wydajność: Urządzenie posiada 7 m² powierzchni filtracyjnej i skuteczny system filtracji, co gwarantuje bezpyłowe zamiatanie i efektywną pracę nawet w trudnych warunkach przemysłowych.
 • Trwałość i niezawodność: Silny silnik Diesla, wytrzymała stalowa rama oraz odporna na uszkodzenia obudowa sprawiają, że zamiatarka jest niezwykle trwała i niezawodna.
 • Prosta obsługa i serwis: Urządzenie charakteryzuje się łatwą obsługą dzięki czytelnie oznakowanym funkcjom i prostym dostępem do silnika, co ułatwia czynności serwisowe.
 • Komfort pracy operatora: Możliwość wyposażenia w kabinę ogrzewaną lub klimatyzowaną zapewnia komfort pracy w różnych warunkach.
 • Bezpieczeństwo: Opcjonalne 4-kołowe podwozie poprawia trakcję i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, szczególnie na śliskich i nierównych powierzchniach.
 • Wydajność i ekonomia: Niski koszt obsługi oraz duża pojemność zbiornika na zanieczyszczenia (500 litrów) zwiększają wydajność pracy i redukują czas potrzebny na opróżnianie.
logo-karcher.jpg

Wyposażenie standardowe

Kupując urządzenie, otrzymają Państwo elementy podane poniżej.

Płaski filtr falisty
Płaski filtr falisty

Zapewnia wysoki stopień separacji, pozwala oszczędzić na kosztach eksploatacji, zapewnia optymalne czyszczenie powietrza wylotowego.

Standardowa szczotka walcowa 1194 mm
Standardowa szczotka walcowa 1194 mm

Odporna na wilgoć, trwała szczotka, o uniwersalnej szczecinie, do wszystkich powierzchni. Długość 1194 mm, średnica 380 mm.

Szczotka boczna standardowa
Szczotka boczna standardowa

Odporna na wilgoć, trwała szczotka, o uniwersalnej szczecinie, do wszystkich powierzchni.

logo-karcher.jpg

Przykładowe zastosowanie urządzenia

 • Fabryki produkcyjne: Skuteczne usuwanie pyłów i drobnych zanieczyszczeń, które mogą wpływać na procesy produkcyjne.
 • Odlewnie i zakłady obróbki metali: Usuwanie grubszych zanieczyszczeń i metalowych opiłków, które są częste w tego typu środowiskach.
 • Magazyny: Utrzymanie czystości na dużych powierzchniach magazynowych, co jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i efektywnej pracy.
 • Place budowy: Sprzątanie gruzu i innych zanieczyszczeń powstających podczas prac budowlanych.
 • Huty żelaza i stali: Usuwanie ciężkich i trudnych do zebrania zanieczyszczeń typowych dla hut.
 • Zakłady obróbki skrawaniem: Skuteczne czyszczenie maszyn i powierzchni z drobnych metalowych resztek powstających podczas obróbki skrawaniem.
Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 150/500 R D
logo-karcher.jpg
Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 150/500 R D

Zaawansowany System Filtracji dla Bezkurzowego Zamiatania

Zamiatarka Karcher KM 150/500 R D wyposażona jest w zaawansowany system filtracji, który obejmuje 7 m² powierzchni filtracyjnej i podwójny grzebień do efektywnego oczyszczania. Dzięki temu zapewnia bezkurzowe zamiatanie, co jest kluczowe w utrzymaniu czystości na delikatnych i wrażliwych powierzchniach. Automatyczne oczyszczanie filtra po każdym wyłączeniu silnika dodatkowo ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości i gotowości do pracy.

Wygoda i Prostota Obsługi

Jednym z kluczowych atutów tej zamiatarki jest jej łatwość obsługi. Wszystkie najważniejsze funkcje są czytelnie oznakowane, a pojedyncze pokrętło obsługowe sprawia, że nawet niedoświadczony operator szybko opanuje pracę z maszyną. Dodatkowe opcje, takie jak ogrzewana lub klimatyzowana kabina, zwiększają komfort pracy, co jest szczególnie ważne przy długich cyklach pracy.

logo-karcher.jpg

Silnik Diesla i Hydrauliczny Napęd

Silnik Diesla i hydrauliczny napęd jezdny to gwarancja mocy i niezawodności dla przemysłowych zastosowań. Opcjonalne 4-kołowe podwozie poprawia trakcję na śliskich i nierównych powierzchniach, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wysoka wydajność powierzchniowa (18000 m²/h) i szerokość robocza (do 1800 mm z dodatkowymi szczotkami bocznymi) sprawiają, że zamiatarka ta jest idealna do szybkiego i skutecznego sprzątania dużych przestrzeni.

Dostosowanie do Indywidualnych Potrzeb

Dzięki szerokiej gamie dodatkowych akcesoriów, takich jak płaski filtr falisty, standardowa szczotka walcowa czy boczna, zamiatarka Karcher KM 150/500 R D może być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Możliwość regulacji szczotki głównej, wspomaganie układu kierowniczego oraz hydrauliczne podnoszenie zbiornika na śmieci to tylko kilka przykładów funkcjonalności, które ułatwiają pracę i zwiększają wydajność. Urządzenie to jest idealne do zastosowań w różnych branżach, od fabryk po place budowy.

Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 150/500 R D
logo-karcher.jpg

Warunki gwarancji

Karcher warunki gwarancji – urządzenia do zastosowań profesjonalnych

Nie ryzykuj zakupu z niepewnych źródeł — wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Serwis urządzenia Karcher Professional może odbyć się na miejscu przez wykwalifikowanych serwisantów lub w Autoryzowanym Warsztacie Naprawczym.

Długość gwarancji na to urządzenie: 24 miesiące

W jaki sposób możesz zrealizować gwarancję?

 • W pierwszej kolejności zgłoś roszczenie z tytułu gwarancji bezpośrednio do jednego z Centralnych Warsztatów Naprawczych Kärcher lub Autoryzowanego Warsztatu Naprawczego na terenie Polski
 • Aktualny wykaz warsztatów dostępny jest na stronie www.karcher.pl.
 • Koszt dojazdu do reklamowanego urządzenia lub dostarczenia reklamowanego urządzenia do CWN Kärcher lub AWN ponosi gwarant, czyli Kärcher Sp. z o.o. Chyba, że jest to nieuzasadnione wezwanie.
 • Urządzenie powinieneś dostarczyć wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, z czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.

Zapoznaj się z warunkami gwarancji: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI

logo-karcher.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz profesjonalnej zamiatarki, która pomoże Ci utrzymać porządek w dużych pomieszczeniach przemysłowych?

Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

W Clinus.pl oferujemy profesjonalną obsługę klienta, która pomoże Ci wybrać odpowiednią zamiatarkę do Twoich potrzeb.

Podczas rozmowy z naszym konsultantem dowiesz się o:

 • zaletach i wadach poszczególnych modeli zamiatarek Karcher
 • optymalnym wyborze zamiatarki do powierzchni i rodzaju zanieczyszczeń, które będziesz zamiatać
 • dostępności i cenie zamiatarek Karcher

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać fachową poradę!

Czekamy na Twój kontakt!

logo-karcher.jpg
Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 150/500 R D
logo-karcher.jpg
Przemysłowa zamiatarka Karcher KM 150/500 R D
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Zasilanie
Spalinowe
Waga (kg)
1440
Gwarancja
24 miesiące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

293990 brutto