Szorowarka Samojezdna Karcher BD 50/40 RS Bp (2805 m²/h) Akumulatorowa

Kod producenta: 1.533-170.0
 • -1 755,00 zł

Chemia do: Szorowarki

Zasilanie: Akumulatorowe

Waga (kg): 76

Gwarancja: 24 miesiące

Cena regularna: 40 499,00 zł
38744,00 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 40 499,00 zł brutto
Dostępny na magazynie
Darmowa dostawa
Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Poznaj szorowarkę Karcher BD 50/40 RS Bp, która zmieni Twoje podejście do utrzymania czystości. Jest to urządzenie samojezdne typu step-on, zaprojektowane z myślą o komforcie i wydajności. Idealnie sprawdzi się na małych i średnich powierzchniach, oferując szerokość szorowania 55 cm. Czy to w galerii handlowej, biurze czy na lotnisku, ten model poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Zaskakuje swoją zwrotnością – promień skrętu to tylko 1,2 m, co ułatwia manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. Prosta obsługa dzięki jednemu pokrętłu kontrolnemu sprawia, że każdy szybko opanuje jego działanie.

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Akumulatorowa Samojezdna Szorowarka Karcher BD 50/40 RS Bp 1.533-170.0

Poznaj szorowarkę Karcher BD 50/40 RS Bp, która zmieni Twoje podejście do utrzymania czystości. Jest to urządzenie samojezdne typu step-on, zaprojektowane z myślą o komforcie i wydajności. Idealnie sprawdzi się na małych i średnich powierzchniach, oferując szerokość szorowania 55 cm. Czy to w galerii handlowej, biurze czy na lotnisku, ten model poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Zaskakuje swoją zwrotnością – promień skrętu to tylko 1,2 m, co ułatwia manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. Prosta obsługa dzięki jednemu pokrętłu kontrolnemu sprawia, że każdy szybko opanuje jego działanie.

logo-karcher.jpg
Szorowarka Karcher BD 50/40 RS Bp
logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Rodzaj napędu

  Zasilanie bateryjne

 • Napęd trakcyjny

  Silnik trakcyjny

 • Szerokość robocza szczotek (mm)

  510

 • Szerokość robocza / odkurzanie (mm)

  691

 • Zbiornik wody: czystej / brudnej (l)

  40 / 40

 • Teoretyczna wydajność powierzchniowa (m²/h)

  2805

 • Praktyczna wydajność powierzchniowa (m²/h)

  2000

 • Zasilanie bateryjne (V)

  36

 • Czas pracy akumulatora (h)

  maks. 2,5

 • Prędkość obrotowa szczotki (obr./min)

  180

 • Nacisk szczotki (g/cm²/kg)

  20 / 26

 • Zużycie wody (l/min)

  1,5

 • Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))

  66,9

 • Dopuszczalna masa całkowita (kg)

  330

 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)

  1118 x 691 x 1316

logo-karcher.jpg
Szorowarka Karcher BD 50/40 RS Bp

Dlaczego warto wybrać szorowarkę Karcher BD 50/40 RS Bp?

 • Łatwość obsługi: Dzięki jednemu pokrętłu do sterowania wszystkimi funkcjami, nawet osoby z niewielkim doświadczeniem poradzą sobie bez problemu.
 • Ekoefektywność: Tryb eco!efficiency oszczędza energię, wodę i środek czyszczący, co jest korzystne zarówno dla środowiska, jak i budżetu.
 • Prosta wymiana szczotek i listew: Umożliwia szybką i bezproblemową wymianę bez użycia narzędzi.
 • Zasilanie bateryjne: Idealne rozwiązanie w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej oraz tam, gdzie przewód zasilający mógłby stanowić przeszkodę.
 • Automatyczne napełnianie: Łatwe podłączenie do sieci wodociągowej i automatyczne wyłączanie dopływu wody po napełnieniu zbiornika.
 • Kompaktowy design: Ułatwia transport i przechowywanie, a także zapewnia doskonałą widoczność dla operatora.
logo-karcher.jpg

Wyposażenie standardowe

Kupując urządzenie, otrzymają Państwo elementy podane poniżej.

Listwy zbierające 1010 mm
Listwy zbierające 1010 mm

Zestaw listew do belki ssącej zawiera listwy przednie i tylne. Długość 1010 mm. Szczelinowe listwy do belki ssącej wykonane z odpornego na zużycie i oleje, przezroczystego poliuretanu.

Belka ssąca, 691 mm, łukowa
Belka ssąca, 691 mm, łukowa

Belka ssąca kompletna, łukowa, 691 mm, z rolkami. Listwy olejoodporne, poliuretanowe, przeźroczyste.

Szczotka tarczowa, średnia, niebieski, 508 mm
Szczotka tarczowa, średnia, niebieski, 508 mm

Średnia 508 mm, w kolorze niebieskim 1 szt. Do czyszczenia zasadniczego.

ZESTAW NIE ZAWIERA BATERII I PROSTOWNIKA - ELEMENTY TE TRZEBA DOKUPIĆ OSOBNO

logo-karcher.jpg

Przykładowe zastosowanie urządzenia

 • Galerie handlowe i supermarkety: Idealna do utrzymania czystości na dużych powierzchniach sklepowych.
 • Hotele i biura: Umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie podłóg, co jest kluczowe w branży gościnności i korporacyjnej.
 • Obiekty sportowe: Doskonała do utrzymania czystości na halach sportowych i w pomieszczeniach pomocniczych.
 • Lotniska: Skuteczna w miejscach o wysokim natężeniu ruchu i dużej powierzchni.
 • Szpitale i inne obiekty opieki zdrowotnej: Gwarantuje wysoki poziom higieny, co jest kluczowe w tych środowiskach.
 • Hale produkcyjne i magazyny: Sprawdza się w czyszczeniu przestrzeni przemysłowych i magazynowych.
Szorowarka Karcher BD 50/40 RS Bp
logo-karcher.jpg

Eko-Efektywność i Oszczędność w Jednym

Odkryj tryb eco!efficiency w szorowarce Karcher, który stanowi doskonałe połączenie wydajności i dbałości o środowisko. Dzięki temu trybowi urządzenie zużywa mniej energii, wody oraz środka czyszczącego, co przekłada się na oszczędności dla Twojej firmy. Dodatkowo system automatycznego napełniania zbiornika wodą, który wyłącza się po osiągnięciu pełnego poziomu, to kolejna cecha, która oszczędza Twój czas i zasoby.

Innowacyjna i Wygodna w Użyciu

Szorowarka Karcher BD 50/40 RS Bp wyróżnia się nie tylko wydajnością, ale i prostotą użytkowania. Wyposażona w intuicyjne pokrętło sterujące, umożliwia łatwą obsługę wszystkich funkcji. Wymiana szczotek i listew ssących nie wymaga użycia narzędzi i zajmuje tylko chwilę, co znacząco ułatwia konserwację. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka efektywności połączonej z prostotą.

Doskonała Manewrowość i Widoczność

Ta szorowarka to prawdziwy mistrz w manewrowaniu. Dzięki kompaktowym wymiarom i półokrągłej liście ssącej, która idealnie podąża za szczotką, zapewnia dokładne zbieranie wody i doskonałą widoczność podczas pracy. Jej design sprawia, że jest łatwa w transporcie i przechowywaniu, a jednocześnie zapewnia wyjątkową widoczność operatorowi. To wszystko sprawia, że praca z tym urządzeniem jest nie tylko efektywna, ale i komfortowa.

Technologia i Specyfikacja na Najwyższym Poziomie

Karcher BD 50/40 RS Bp to szczyt technologicznych innowacji w dziedzinie czyszczenia. Wyposażona w napęd bateryjny, oferuje do 2,5 godziny ciągłej pracy. Szerokość robocza szczotek wynosi 510 mm, a zbiorniki na wodę mają pojemność 40 litrów każdy, co umożliwia efektywną pracę na powierzchniach do 2805 m²/h. Dodatkowo, niski poziom hałasu, tylko 66,9 dB(A), sprawia, że urządzenie jest idealne do zastosowania w miejscach wymagających cichej pracy. Wszystko to czyni ją niezastąpionym narzędziem dla firm z różnych branż, od supermarketów po szpitale.

logo-karcher.jpg

Warunki gwarancji

Karcher warunki gwarancji – urządzenia do zastosowań profesjonalnych

Nie ryzykuj zakupu z niepewnych źródeł — wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Serwis urządzenia Karcher Professional może odbyć się na miejscu przez wykwalifikowanych serwisantów lub w Autoryzowanym Warsztacie Naprawczym.

Długość gwarancji na to urządzenie: 24 miesiące

W jaki sposób możesz zrealizować gwarancję?

 • W pierwszej kolejności zgłoś roszczenie z tytułu gwarancji bezpośrednio do jednego z Centralnych Warsztatów Naprawczych Kärcher lub Autoryzowanego Warsztatu Naprawczego na terenie Polski
 • Aktualny wykaz warsztatów dostępny jest na stronie www.karcher.pl.
 • Koszt dojazdu do reklamowanego urządzenia lub dostarczenia reklamowanego urządzenia do CWN Kärcher lub AWN ponosi gwarant, czyli Kärcher Sp. z o.o. Chyba, że jest to nieuzasadnione wezwanie.
 • Urządzenie powinieneś dostarczyć wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, z czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.

Zapoznaj się z warunkami gwarancji: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI

logo-karcher.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz szorowarki samojezdnej, która pomoże Ci utrzymać czystość w dużych pomieszczeniach?

Jeśli tak, to szorowarka Karcher BD 50/40 RS Bp może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jest to wydajne i niezawodne urządzenie, które poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzenia.

Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, skontaktuj się z nami

Nasze biuro obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać urządzenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta

W Clinus.pl stawiamy na jakość i profesjonalizm. Dlatego nasi pracownicy są zawsze gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

Skontaktuj się z nami już dziś

logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Chemia do
Szorowarki
Zasilanie
Akumulatorowe
Waga (kg)
76
Gwarancja
24 miesiące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

38744 brutto