Ręcznik papierowy Velvet najdłuższy 90 listków 2 rolki

Kod producenta: 5110082

Cena brutto:

11,49 brutto

(11,49 zł opak.)

Produkt dostępny
Wysyłka jeszcze dziś! i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66
Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Ręcznik papierowy Velvet Czysta biel Najdłuższy 90 listków 2 sztuki

Wysokiej jakości ręcznik papierowy wykonany z 2-warstwowej celulozy. Miękki i przyjemny w dotyku. Bardzo długi i wytrzymały.

Cechy:

  • 100% CELULOZA

  • Kolor: Biały

  • Ilość warstw: 2

  • Ilość listków: 90

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!


GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

11.49 brutto