Mop płaski kieszeniowy duo 40 cm bawełna 140g

Kod producenta: 000246_Sacler

Cena brutto:

19,99 brutto

(19,99 zł szt.)

Produkt dostępny
Wysyłka do 24h i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66
Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Mop płaski kieszeniowy duo 40 cm bawełna 140g

Mop płaski kieszeniowy duo o szerokości 40 cm stanowi efektywne narzędzie czyszczące, idealne do utrzymania porządku zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na efektywność i długotrwałość użytkowania.

Najważniejsze cechy:

  • Szerokość: 40 cm
  • Materiał: bawełna

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!


GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

19.99 brutto