Mop speedy 40 cm mikrofaza niebieski

Kod producenta: 00508_Sacler

Cena brutto:

13,99 brutto

(13,99 zł szt.)

Produkt dostępny
Wysyłka jeszcze dziś! i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66
Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Mop speedy 40 cm mikrofaza niebieski

Niebieski Mop Speedy o szerokości 40 cm jest uniwersalny i znajduje zastosowanie na wielu rodzajach powierzchni, gwarantując wysoką wydajność i komfort użytkowania.

Zalety mopa speedy:

Jego 40-centymetrowa szerokość umożliwia szybkie i efektywne czyszczenie dużych obszarów za jednym pociągnięciem, co oszczędza czas i energię.

Wykonanie z mikrofibry sprawia, że mop skutecznie zbiera zabrudzenia i kurz, pozostawiając powierzchnie czyste i bez smug.

Mop można prać w temperaturze do 95°C i suszyć do 50°C, co ułatwia jego utrzymanie w czystości i gotowości do użycia.

Mop jest odpowiedni do różnorodnych typów podłóg, w tym paneli, parkietu, gresu polerowanego, ceramiki i kamienia.

Wysoka chłonność materiału umożliwia szybkie radzenie sobie z rozlanymi płynami i wyciekami.

Zastosowania Mopa Speedy Idealnie nadaje się do użytku domowego, umożliwiając szybkie i efektywne sprzątanie na sucho i na mokro.

Idealny do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak centra handlowe, hotele, urzędy, kliniki, szkoły i restauracje, gdzie sprawdzi się jako niezawodne narzędzie do utrzymania czystości.

Jego wydajność i uniwersalność czynią go doskonałym narzędziem do dezynfekcji i dokładnego czyszczenia w obszarach, gdzie wymagana jest szczególna dbałość o higienę.

Najważniejsze cechy:

  • Szerokość: 40 cm
  • Materiał: mikrofibra, gwarantująca wysoką jakość.
  • Kolor: niebieski, estetyczny i funkcjonalny.

  • Waga: 100 g, co zapewnia łatwość w obsłudze.

  • Pranie: możliwe do 95°C, wytrzymuje do 350 prań.

  • Montaż: system DUO, kompatybilny z wszystkimi uchwytami.

  • Zastosowanie: uniwersalne, nadaje się do różnych typów podłóg.

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!


GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

13.99 brutto