Odświeżacz powietrza dozownik wkład Freshtek Kashmir 250ml

Kod producenta: 51760

Cena brutto:

16,99 brutto

(16,99 zł szt.)

Produkt niedostępny
Zapytaj o podobne produkty

Odświeżacz powietrza dozownik wkład Freshtek Kashmir 250ml

Odświeżacz powietrza dozownik wkład Freshtek Kashmir 250ml charakteryzuje się unikalnym, orientalnym zapachem, który przemieni Twoje mieszkanie w egzotyczną oazę. Jego formuła jest niezwykle skoncentrowana, co pozwala na efektywne i długotrwałe neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów jednym naciśnięciem.

Produkt jest łatwy w obsłudze i przeznaczony do elektronicznych dozowników, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Zastosowanie

 • W domu: idealny do salonu, sypialni lub łazienki, aby stworzyć przyjemną atmosferę.
 • W biurze: użycie w przestrzeniach roboczych poprawia komfort pracy.
 • W miejscach publicznych: idealny do używania w hotelach, restauracjach czy innych miejscach wymagających świeżości.
 • W pojazdach: używany w środkach transportu, takich jak samochody, autobusy czy tramwaje, by poprawić jakość powietrza.

Najważniejsze cechy

 1. Pojemność: 250 ml
 2. Zapach: Kashmir
 3. Skoncentrowany
 4. Wydajny
 5. Neutralizuje zapachy
 6. Długotrwały zapach
 7. Łatwy w użyciu
 8. Do dozowników elektronicznych
 9. Bezpieczny dla zdrowia

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!


GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

16.99 brutto