Środek czyszczący Karcher RM 31 ASF ECO!EFFICIENCY – Aktywny, alkaiczny (2,5l)

Kod producenta: 6.295-646.0

Przeznaczenie: Inne

Cena brutto:

119,00 brutto

Cena jednostkowa: 47.60 zł / 1 l

Produkt dostępny
Wysyłka do 24h i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66

Silnie zasadowy preparat przeznaczony do czyszczenia czyszczenia wysokociśnieniowego. Rozpuszcza mocne zabrudzenia olejowe, tłuszcze i plamy mineralne. Czyszczenie we wszystkich zakresach temperaturowych.

Pojemność: 10 l

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Środek czyszczący RM 31 ASF ECO!EFFICIENCY

Podsumowanie

Prezentowany preparat z linii eco!efficiency to wyjątkowo skuteczne rozwiązanie do wysokociśnieniowego mycia zasadniczego w przemyśle oraz warsztatach. Ze względu na swoje silnie zasadowe pH wynoszące 13.5 w koncentracie, RM 31 ASF doskonale radzi sobie z usuwaniem trudnych zabrudzeń olejowych, mineralnych, smoł i żywic.

Dzięki udoskonalonej formule, zużycie produktu ulega redukcji aż o 25% w stosunku do tradycyjnego preparatu RM 31 ASF, co wpływa na obniżenie kosztów pracy. Preparat jest przeznaczony do stosowania z urządzeniami wysokociśnieniowymi HDS oraz ze spryskiwaczami wstępnymi.

Przygotowanie do użycia polega na rozcieńczeniu produktu w stosunku 1+3, a dozowanie zależy od stopnia zabrudzenia powierzchni. Zaleca się stosowanie dawek w zakresie od 0.75% do 4%. W trybie eco!efficiency dozowanie wynosi od 1% do 5%.

RM 31 ASF to wydajny i ekonomiczny preparat, który zapewnia skuteczne i szybkie usunięcie trudnych zanieczyszczeń oraz przyczynia się do zwiększenia wydajności pracy.

Zastosowania

  • Czyszczenie pojazdów użytkowych
  • Czyszczenie stajni
  • Czyszczenie beczek
  • Mycie samochodów/silników
  • Czyszczenie części maszynowych
  • Odtłuszczanie powierzchni
  • Czyszczenie cystern spożywczych
  • Czyszczenie fasad

Specyfikacja

  • Pojemność: 2,5 l
  • pH: 13,5
RM 81 ASF Karcher

Wytyczne i ostrzeżenia

H290 - Może powodować korozję metali.

H314 - Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.

P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

P305 + P351 + P338W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

P310 Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

P303 + P361 + P353 - W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody [lub prysznicem].

P405-Przechowywać pod zamknięciem.

P501a- Zawartość / pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi / regionalnymi / narodowymi / międzynarodowymi.

logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania, chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Przeznaczenie
Inne
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

119 brutto