Środek czyszczący Karcher RM 81 ASF (10l)

Kod producenta: 6.295-556.0

Przeznaczenie: Inne

Cena brutto:

241,44 brutto

Cena jednostkowa: 24.14 zł / 1 l

Silnie zasadowy preparat przeznaczony do czyszczenia czyszczenia wysokociśnieniowego. Rozpuszcza mocne zabrudzenia olejowe, tłuszcze i plamy mineralne. Czyszczenie we wszystkich zakresach temperaturowych.

Pojemność: 10 l

Produkt niedostępny
Zapytaj o podobne produkty

Środek czyszczący RM 81 ASF (10l) Karcher

Podsumowanie

RM 81 ASF to aktywny środek czyszczący dedykowany do urządzeń wysokociśnieniowych. Został stworzony specjalnie dla profesjonalnych użytkowników, którzy potrzebują skutecznych narzędzi do usuwania zabrudzeń z różnych powierzchni.

Ten wysoce skuteczny środek czyszczący doskonale radzi sobie z tłustymi osadami, olejami, smarami, sadzą, pyłem, zanieczyszczeniami organicznymi i mineralnymi oraz innymi trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Dzięki specjalnej formule zapewnia szybkie i skuteczne czyszczenie powierzchni, jednocześnie nie uszkadzając ich struktury.

Właściwości

 • Skuteczny środek do czyszczenia wysokociśnieniowego
 • Rozpuszcza mocne zabrudzenia olejowe, tłuszcze i plamy mineralne
 • Czyszczenie we wszystkich zakresach temperaturowych
 • Bezpieczne działanie czyszczące
 • Przyjemny, świeży zapach
 • Wolny od tensydów zgodnie z EEC 648/2004
 • Szybko oddziela olej od wody w separatorze olejowym (asf)
 • Wolny od NTA
 • Wolny od fosforanów
 • Nie zawiera silikonów

Specyfikacja

 • Pojemność: 10 l
 • pH: 12,3
RM 81 ASF Karcher

Wytyczne i ostrzeżenia

H290 - Może powodować korozję metali.

H319 - Działa drażniąco na oczy.

P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

P234- Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.

P264 - Dokładnie umyć po użyciu.

P305 + P351 + P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać

P337 + P313- W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

P405- Przechowywać pod zamknięciem.

logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania, chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Przeznaczenie
Inne
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

241.44 brutto