Płyn do płukania dywanów Karcher RM763 CarpetPro (1l)

Kod producenta: 6.295-844.0

Chemia do: Odkurzacze Piorące

Przeznaczenie: Tapicerki, dywany

Cena brutto:

24,99 brutto
Dostępny na magazynie
Wysyłka do 24h i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66

Płyn CarpetPro do płukania dywanów usuwa brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni tekstylnych. Dodatkowo odświeża włókno i kolory wykładzin oraz dywanów. Środek można stosować do prania metodą ekstrakcji.

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

RM 763 CarpetPro Płyn do płukania dywanów

Pojemność 1l

Przyjemny zapach

Odświeża kolor włókien

Skraca czas płukania o połowę

Szybko wysycha z czyszczonych powierzchni

płyn rm 763 carpetpro

Opis

Płyn CarpetPro do płukania dywanów usuwa brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni tekstylnych. Dodatkowo odświeża włókno i kolory wykładzin oraz dywanów. Środek można stosować do prania metodą ekstrakcji.

Pranie metodą ekstrakcji polega na spryskaniu zabrudzonej powierzchni roztworem wody i środka czyszczącego oraz odessaniu go wraz z brudem w jednym przejściu roboczym.

Zamawiając ten produkt możesz mieć pewność, że robisz krok we właściwą stronę, nie czekaj!

Ostrzeżenia

Chronić środek przed zamarzaniem.

Numer katalogowy 6.295-844.0

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Chemia do
Odkurzacze Piorące
Przeznaczenie
Tapicerki, dywany
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

Zobacz także

24.99 brutto