Środek do czyszczenia posadzek Karcher CA 50 C (1l)

Kod producenta: 6.296-053.0
  • CA 50 C

Chemia do: Czyszczenie ręczne
Szorowarki

Przeznaczenie: Podłogi PCV

Cena brutto:

27,99 brutto
Dostępny na magazynie
Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Koncentrat o cytrusowym zapachu do maszynowego i ręcznego czyszczenia wszystkich twardych i elastycznych posadzek. Usuwa ślady butów, kurz i zabrudzenia emisyjne. Nadaje się również do powierzchni błyszczących i mebli. Dzięki żelowej formule posiada dobrą przyczepność do powierzchni pionowych. Zapewnia długotrwałą ochronę przed ponownym zabrudzeniem. Posiada certyfikat ekologiczny Ecolabel.

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

CA 50 C Środek do czyszczenia posadzek

Pojemność 1l

Nie zostawia smug

Przyjemny zapach

Zapewnia ochronę przed ponownym zabrudzeniem

Certyfikat Ecolabel

płyn ca 50 c

Opis

Koncentrat o cytrusowym zapachu do maszynowego i ręcznego czyszczenia wszystkich twardych i elastycznych posadzek. Usuwa ślady butów, kurz i zabrudzenia emisyjne. Nadaje się również do powierzchni błyszczących i mebli. Dzięki żelowej formule posiada dobrą przyczepność do powierzchni pionowych. Zapewnia długotrwałą ochronę przed ponownym zabrudzeniem. Posiada certyfikat ekologiczny Ecolabel.

Zamawiając ten produkt możesz mieć pewność, że robisz krok we właściwą stronę, nie czekaj!

Parametry techniczne

Wielkość opakowania (l) 1
pH 8,1
Waga (kg) 1
Waga z opakowaniem (kg) 1,2
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 192 x 145 x 248

Ostrzeżenia

EUH 210 - Karta charakterystyki dostępna na żądanie.

Numer katalogowy 6.295-683.0

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Chemia do
Czyszczenie ręczne
Szorowarki
Przeznaczenie
Podłogi PCV
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

27.99 brutto