Parownica Karcher SC 2 EasyFix

Kod producenta: 1.512-600.0
 • -20,00 zł

Zasilanie: 1/230/50

Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 380x254x260

Waga (kg): 4,6

Gwarancja: 24 miesiące

Cena regularna: 469,00 zł
449,00 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 469,00 zł brutto
Dostępny na magazynie
Darmowa dostawa
Wysyłka w ciągu 24h i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66

Parownica SC 2 EasyFix firmy Kärcher to najlepsze urządzenie do utrzymania higieny bez użycia chemikaliów. Skutecznie usuwa do 99,999% wirusów oraz 99,99% bakterii z twardych powierzchni w Twoim domu, co zostało potwierdzone w niezależnych testach. Model ten jest idealny do różnorodnych zastosowań, od podłóg po płytki i okna, zapewniając kompleksowe rozwiązania czyszczące dla każdego domu.

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Parownica Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0

Parownica SC 2 EasyFix firmy Kärcher to najlepsze urządzenie do utrzymania higieny bez użycia chemikaliów. Skutecznie usuwa do 99,999% wirusów oraz 99,99% bakterii z twardych powierzchni w Twoim domu, co zostało potwierdzone w niezależnych testach. Model ten jest idealny do różnorodnych zastosowań, od podłóg po płytki i okna, zapewniając kompleksowe rozwiązania czyszczące dla każdego domu.

logo-karcher.jpg
Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0
logo-karcher.jpg

Skład zestawu

 • Parownica Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0
 • Uniwersalna ściereczka podłogowa EasyFix: 1 szt
 • Powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną: 1 szt
 • Dysza punktowa
 • Dysza ręczna
 • Szczotka okrągła, czarna: 1 szt
 • Ssawka podłogowa: EasyFix
 • Rury ssące 2 x 0,5 m
Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0
logo-karcher.jpg
Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0

Dlaczego warto wybrać to urządzenie?

 • Bezchemiczne czyszczenie: Myjka parowa umożliwia dokładne czyszczenie twardych powierzchni w całym domu czy biurze bez konieczności używania środków chemicznych, co jest bezpieczniejsze dla zdrowia i środowiska.
 • Wysoka efektywność: Urządzenie wykorzystuje technologię lameli oraz innowacyjny system mocowania pada za pomocą rzepa, co gwarantuje optymalne rezultaty czyszczenia na różnych typach podłóg twardych.
 • Ergonomiczny design: Dysza podłogowa z elastycznym przegubem zapewnia doskonałą ergonomię pracy, a praktyczny schowek na akcesoria oraz łatwa regulacja pary poprawiają komfort użytkowania.
 • Uniwersalność: Możliwość czyszczenia różnorodnych powierzchni, od podłóg, przez płytki, aż po lustra czy okapy kuchenne, czyni to urządzenie niezwykle praktycznym narzędziem w utrzymaniu czystości.
 • Bezpieczeństwo użytkowania: Blokada pistoletu parowego chroni przed przypadkowym uruchomieniem, co jest szczególnie ważne w domach z dziećmi.
logo-karcher.jpg

Przykładowe zastosowanie urządzenia

 • Czyszczenie podłóg: Skuteczne usuwa brud, bakterie i wirusy z różnych rodzajów twardych podłóg, zarówno w domu, jak i w przestrzeniach biurowych.
 • Sanitariaty: Idealne do dezynfekcji i czyszczenia kranów, umywalek oraz innych elementów wyposażenia łazienki.
 • Kuchenne powierzchnie: Usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia z okapów, płyt kuchennych oraz innych trudno dostępnych miejsc.
 • Okna i lustra: Pozwala na szybkie i efektywne czyszczenie okien, luster oraz innych szklanych powierzchni bez smug i zacieków.
 • Płytki i fugi: Dzięki mocnemu strumieniowi pary doskonale radzi sobie z czyszczeniem płytek i fug, nawet w trudno dostępnych miejscach.
Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0
logo-karcher.jpg
Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0

Intuicyjne użytkowanie z zaawansowanymi funkcjami

Parownica Karcher SC 2 EasyFix oferuje łatwą i intuicyjną obsługę z dwustopniową regulacją intensywności pary. Bez względu na to, czy czyścisz lekko zabrudzone lustra czy mocno zanieczyszczone fugi, możesz łatwo dostosować poziom pary do swoich potrzeb. Dodatkowo, praktyczny schowek na akcesoria oraz pozycja parkowania dyszy podłogowej zwiększają komfort użytkowania.

Ergonomia i wygoda dzięki systemowi EasyFix

System EasyFix z magnetycznym mocowaniem pada z mikrofibry pozwala na jego łatwe i higieniczne wymienianie — bez konieczności kontaktu z brudem. Ruchomy przegub dyszy podłogowej gwarantuje, że pad jest ciągle w kontakcie z czyszczoną powierzchnią, co znacząco ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

logo-karcher.jpg

Doskonałe rezultaty bez chemii

Kärcher SC 2 EasyFix zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia wszystkich rodzajów twardych podłóg, dzięki wydajnej technologii lameli. Parownica jest wyjątkowo skuteczna, niezawodnie usuwając nawet uporczywe zabrudzenia, co sprawia, że jest niezbędnym narzędziem w każdym domu, zapewniającym zdrowsze środowisko bez użycia środków chemicznych.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Parownica Karcher SC 2 EasyFix wyposażona jest w bezpieczną blokadę pistoletu parowego, co jest szczególnie ważne w domach z małymi dziećmi. Zabezpieczenie to uniemożliwia przypadkowe użycie urządzenia przez dzieci, zapewniając dodatkową warstwę ochrony w Twoim domu.

Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0
logo-karcher.jpg
Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0

Kompletny zestaw akcesoriów dla wszechstronności

Ten model parownicy jest dostarczany z kompletnym zestawem akcesoriów, który umożliwia skuteczne czyszczenie różnorodnych powierzchni. Od płytek, przez kuchenne płyty grzewcze, aż po okapy i lustra — wszystko możesz wyczyścić bez trudu, korzystając z załączonych narzędzi takich jak dysza punktowa, dysza ręczna czy szczotka okrągła.

Przygotowana do natychmiastowego użycia

Parownica SC 2 EasyFix jest gotowa do użycia w zaledwie 6,5 minuty dzięki szybkiemu czasowi nagrzewania. Pojedyncze napełnienie zbiornika pozwala na czyszczenie powierzchni do 75 m², co czyni ją wyjątkowo wydajną i idealną do sprzątania większych przestrzeni bez konieczności częstego uzupełniania wody.

logo-karcher.jpg

Kupując na Clinus.pl zyskujesz serwis i gwarancję door-to-door!

Karcher warunki gwarancji – urządzenia do użytku domowego

Nie ryzykuj zakupu z niepewnych źródeł — wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Dodatkowo, możesz skorzystać z gwarancji door-to-door bez dodatkowych opłat za transport dla jeszcze większej wygody.

Okres gwarancji na to urządzenie: 24 miesiące

W jaki sposób możesz zrealizować gwarancję?

 • Door to Door (D2D): Możesz zgłosić reklamację na portalu MyKärcher na stronie internetowej www.karcher.pl lub telefonicznie przez infolinię. Następnie kurier DPD bez dodatkowych opłat odbierze od Ciebie urządzenie. Musisz odpowiednio spakować urządzenie, dołączyć wygenerowany protokół reklamacyjny, kopię dowodu zakupu oraz nakleić list przewozowy.
 • Dostarczenie do Sprzedawcy: Urządzenie możesz dostarczyć wprost do nas wraz z wyposażeniem standardowym, czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.
 • Dostarczenie do Centralnych Warsztatów Naprawczych Kärcher lub Autoryzowanego Warsztatu Naprawczego: Aktualny wykaz warsztatów dostępny jest na stronie www.karcher.pl. Urządzenie powinieneś dostarczyć wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, z czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.

Zapoznaj się z pełną treścią warunków gwarancji: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI

logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Certyfikat*:

  Zabija do 99,999% koronawirusów* i 99,99% bakterii**

 • Wydajność powierzchniowa na jedno napełnienie zbiornika (m²):

  ok. 75

 • Moc grzałki (W):

  1500

 • Maksymalne ciśnienie pary (bar):

  maks. 3,2

 • Długość przewodu zasilającego (m):

  4

 • Czas nagrzewania (min):

  6,5

 • Pojemność kotła (l):

  1

 • Napięcie (Ph/V/Hz):

  1 / 220 - 240 / 50 - 60

 • Waga bez akcesoriów (kg):

  2,9

 • Waga z opakowaniem (kg):

  4,6

 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm):

  380 x 254 x 260

* Testy wykazały, że przy czyszczeniu punktowym parownicą Kärcher przez 30 sekund, przy maksymalnym poziomie pary oraz bezpośrednim kontakcie z czyszczoną powierzchnią, można usunąć 99,999% wirusów otoczkowych, takich jak koronawirus lub wirus grypy (z wyłączeniem wirusa zapalenia wątroby typu B), na gładkich i twardych powierzchniach domowych (testowane drobnoustroje: zmodyfikowany wirus krowianki Ankara).

** Dokładne czyszczenie parownicą Kärcher pozwala wyeliminować 99,99% bakterii powszechnie występujących w domu na gładkich i twardych powierzchniach domowych, przy prędkości czyszczenia wynoszącej 30 cm/s i maksymalnym poziomie pary oraz bezpośrednim kontakcie z czyszczoną powierzchnią (testowane drobnoustroje: Enterococcus hirae).

logo-karcher.jpg

Zapraszamy do kontaktu

W Clinus.pl oferujemy profesjonalną obsługę klienta i z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze myjki ciśnieniowej, która idealnie sprawdzi się w Twoim domu, firmie lub na placu budowy.

Nasz zespół doświadczonych doradców chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i udzieli fachowej porady.

Czekamy na Twój kontakt!

logo-karcher.jpg
Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0
logo-karcher.jpg
Karcher SC 2 EasyFix 1.512-600.0
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Zasilanie
1/230/50
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
380x254x260
Waga (kg)
4,6
Gwarancja
24 miesiące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

449 brutto