Ściągaczka do okien i szyb samochodu Karcher

Kod producenta: 4.512-056.0

Cena brutto:

39,99 brutto
Dostępny na magazynie
Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Ściągaczka do mycia szyb i okien.

Stan - Nowy

Waga - 1 Kg

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Oryginalna ściągaczka do mycia okien i szyb

Krótki opis produktu:

Oferujemy Państwu fabrycznie nową, oryginalną ściągaczkę do mycia okien i szyba samochodu marki KÄRCHER. Wyposażona w gumę ściągającą oraz wygodną rękojeść, ściągaczka ta jest niezastąpiona przy myciu okien i szyb samochodów.

Parametry techniczne:

  • Producent: Kärcher
  • Nr katalogowy: 4.512-056.0
  • Stan: Nowy
  • Ilość: 1 szt.
  • Waga (kg): 1
sciagaczka-okienna-karcher (1).jpg
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania, chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!


GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

39.99 brutto