Myjka wysokociśnieniowa Karcher HDS 13/20-4 SXA Ciepłowodna (200 bar, 1300 l/h, 155 °C)

Kod producenta: 1.071-936.0
 • -5 000,00 zł

Ciśnienie robocze (bar): 200

Przepływ wody (l/h): 1300

Podgrzewanie wody: Diesel

Temp. podgrzewania wody (°C) : maks. 155

Cena regularna: 29 999,00 zł
24999,00 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 29 999,00 zł brutto
Dostępny na magazynie
Darmowa dostawa
Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66

Profesjonalne urządzenie klasy średniej z możliwością podgrzewania wody do aż 155°C, które doskonale sprawdzi się w warsztatach samochodowych, gospodarstwach rolnych oraz przedsiębiorstwach z własną flotą samochodów.

Zasilanie (~/V/Hz) - 3 / 400 / 50

Wydajność tłoczenia (l/h) - 500-1000

Ciśnienie robocze (bar/MPa) - 30-210/3-21

Temperatura (°C) - min. 80 - maks. 155

Moc przyłącza (kW) - 7,8

Zużycie paliwa (kg/h) - 6,4

Zbiornik paliwa (l) - 25

Waga z akcesoriami (kg) - 160,2

Waga z opakowaniem (kg) - 170,1

Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) - 1330 x 750 x 1060

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Profesjonalna Przemysłowa Myjka Ciśnieniowa Karcher HDS 13/20-4 SXA Elektryczna 1.071-936.0

Odkryj profesjonalną myjkę ciśnieniową Karcher HDS 13/20-4 SXA - twojego nowego sprzymierzeńca w walce z zabrudzeniami. Zaawansowana technologia i wydajność łączą się, by zapewnić niezrównane rezultaty czyszczenia. Dzięki niskoobrotowemu 4-biegunowemu silnikowi elektrycznemu chłodzonemu wodą i wytrzymałej 3-tłokowej pompie osiowej, urządzenie to jest gotowe sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

logo-karcher.jpg
Karcher HDS 13/20-4 S 1.071-937.0
logo-karcher.jpg

Specyfikacja techniczna

 • Napięcie (Ph/V/Hz)

  3 / 400 / 50

 • Wydajność tłoczenia (l/h)

  600 - 1300

 • Ciśnienie robocze (bar/MPa)

  30 - 200 / 3 - 20

 • Temperatura podawanej wody (°C)

  min. 80 - maks. 155

 • Zużycie paliwa (kg/h)

  8,3

 • Zużycie oleju opałowego, eco!efficiency (kg/h)

  6,6

 • Moc przyłącza (kW)

  9,3

 • Kabel zasilający (m)

  5

 • Zbiornik paliwa (l)

  25

 • Waga z akcesoriami (kg)

  198

 • Waga z opakowaniem (kg)

  210,2

 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)

  1330 x 750 x 1210

logo-karcher.jpg
logo-karcher.jpg
Karcher HDS 13/20-4 S 1.071-937.0

Dlaczego warto wybrać myjkę wysokociśnieniową Karcher HDS 13/20-4 SXA?

 • Wysoką efektywność czyszczenia: dzięki zaawansowanej technologii, takiej jak niskoobrotowy 4-biegunowy silnik elektryczny chłodzony wodą i wytrzymała 3-tłokowa pompa osiowa, urządzenie gwarantuje najlepsze efekty w trudnych warunkach pracy.
 • Oszczędność czasu: automatyczny bęben na wąż Ultra Guard z 20-metrowym wężem umożliwia szybkie przygotowanie stanowiska pracy i łatwe zarządzanie wężem nawet pod ciśnieniem, skracając czas przygotowania do pracy o ponad 50%.
 • Oszczędność energii i paliwa: tryb eco!efficiency pozwala na ograniczenie temperatury podgrzewanej wody do 60°C, co skutkuje mniejszym zużyciem paliwa o około 20% w porównaniu do pełnego obciążenia, bez utraty skuteczności czyszczenia.
 • Bezpieczeństwo i łatwość obsługi: liczne zabezpieczenia, w tym filtr wody i zawory bezpieczeństwa, zapewniają bezawaryjne użytkowanie. Ergonomiczne rozwiązania, jak pistolet EASY!Force Advanced, znacznie ułatwiają obsługę.
 • Wielofunkcyjność: z dwoma zbiornikami na detergent i szeroką gamą akcesoriów, urządzenie jest gotowe do różnorodnych zadań czyszczenia, zapewniając przy tym łatwą zmianę środków czyszczących i precyzyjne dozowanie.
logo-karcher.jpg

Wyposażenie standardowe

Kupując urządzenie, otrzymają Państwo elementy podane poniżej.

Pistolet spryskujący EASY!Force Advanced
Pistolet spryskujący EASY!Force Advanced

Pistolet EASY!Force wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody do zminimalizowania siły potrzebnej do utrzymania wciśniętego spustu do ZERA!

Servo Control
Servo Control

Regulacja ilości i ciśnienia wody bezpośrednio na ręcznym pistolecie spryskującym.

Lanca spryskująca 1050 mm
Lanca spryskująca 1050 mm

Lanca spryskująca obrotowa ze stali szlachetnej z ręcznym złączem śrubowym. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt gwarantujący optymalną poręczność i izolację. Obracana pod ciśnieniem o 360°. Długość 1050 mm.

Dysza Power 25°
Dysza Power 25°

Dysza o kącie spryskiwania 25°. Płaski strumień wysokociśnieniowy o dużej wydajności powierzchniowej oraz dobrej sile odspajania brudu

Wąż wysokociśnieniowy 20 m
Wąż wysokociśnieniowy 20 m

Odporny i mocny wąż o długości 20 m, DN 8, 315 bar

logo-karcher.jpg

Przykładowe zastosowanie urządzenia

 • Czyszczeniu pojazdów: idealne rozwiązanie do mycia samochodów, ciężarówek i innych pojazdów, usuwając nawet najtrudniejsze zabrudzenia.
 • Konserwacji maszyn i wyposażenia: dzięki wysokiej mocy i możliwości regulacji ciśnienia, urządzenie doskonale radzi sobie z czyszczeniem różnego rodzaju maszyn i narzędzi.
 • Utrzymaniu czystości w warsztatach: zarówno w warsztatach mechanicznych, jak i innych pomieszczeniach przemysłowych, myjka skutecznie usuwa oleje, smary i inne trudne do usunięcia substancje.
 • Czyszczeniu zewnętrznych powierzchni: takich jak fasady budynków, chodniki czy place, przywracając im estetyczny wygląd.
 • Czyszczeniu w przemyśle: idealne rozwiązanie do utrzymania czystości linii produkcyjnych, magazynów czy hal produkcyjnych, zapewniając higienę i bezpieczeństwo pracy.
Karcher HDS 13/20-4 S 1.071-937.0
logo-karcher.jpg
Karcher HDS 13/20-4 S 1.071-937.0

Efektywność i Oszczędność z Trybem eco!efficiency

Wprowadź swoje czyszczenie na wyższy poziom z trybem eco!efficiency. Dzięki tej funkcji, myjka ogrzewa wodę tylko do 60°C, co pozwala oszczędzać paliwo i zmniejszać emisję CO2, nie tracąc przy tym na skuteczności. Jest to idealne rozwiązanie dla firm świadomych swojego wpływu na środowisko.

Niezrównana Wygoda Użytkowania

Automatyczny bęben na wąż Ultra Guard z 20-metrowym, pokrytym teflonem wężem, znacznie skraca czas przygotowania do pracy. Dodatkowo, pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force Advanced i lancę z opatentowaną technologią dysz zapewniają komfort i precyzję, czyniąc każde zadanie prostszym i szybszym.

logo-karcher.jpg

Bezpieczeństwo i Wydajność na Najwyższym Poziomie

Z Karcher HDS 13/20-4 SXA, bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Filtr wody i zawory bezpieczeństwa chronią urządzenie przed uszkodzeniami, a system tłumienia drgań SDS przedłuża żywotność komponentów. Wysoka wydajność palnika, w połączeniu z silnikiem chłodzonym wodą, gwarantuje niezawodność i długotrwałą pracę.

Mobilność i Łatwość Obsługi

Dzięki dużym kołom i uchwytowi do manewrowania, myjka Karcher jest łatwa do przemieszczania, nawet na nierównym terenie. Intuicyjna obsługa i zintegrowane schowki na akcesoria oraz środki czyszczące sprawiają, że praca z tym urządzeniem jest wygodna i zorganizowana.

Karcher HDS 13/20-4 S 1.071-937.0
logo-karcher.jpg

Warunki gwarancji

Karcher warunki gwarancji – urządzenia do zastosowań profesjonalnych

Nie ryzykuj zakupu z niepewnych źródeł — wybierz Clinus.pl i ciesz się spokojem o przyszłość swojego sprzętu.

Serwis urządzenia Karcher Professional może odbyć się na miejscu przez wykwalifikowanych serwisantów lub w Autoryzowanym Warsztacie Naprawczym.

Długość gwarancji na to urządzenie: 24 miesiące

W jaki sposób możesz zrealizować gwarancję?

 • W pierwszej kolejności zgłoś roszczenie z tytułu gwarancji bezpośrednio do jednego z Centralnych Warsztatów Naprawczych Kärcher lub Autoryzowanego Warsztatu Naprawczego na terenie Polski
 • Aktualny wykaz warsztatów dostępny jest na stronie www.karcher.pl.
 • Koszt dojazdu do reklamowanego urządzenia lub dostarczenia reklamowanego urządzenia do CWN Kärcher lub AWN ponosi gwarant, czyli Kärcher Sp. z o.o. Chyba, że jest to nieuzasadnione wezwanie.
 • Urządzenie powinieneś dostarczyć wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, z czytelną tabliczką znamionową i kopią dowodu zakupu.

Zapoznaj się z warunkami gwarancji: LINK DO PEŁNEJ TREŚCI WARUNKÓW GWARANCJI

logo-karcher.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Potrzebujesz pomocy w wyborze idealnej myjki ciśnieniowej? Masz pytania dotyczące modelu Karcher HDS 13/20-4 SXA Elektryczna 1.071-936.0?

W Clinus.pl oferujemy profesjonalną obsługę klienta i doradztwo w doborze urządzeń. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać myjkę, która idealnie odpowie na Twoje potrzeby, biorąc pod uwagę:

 • Wymaganą wydajność i moc
 • Przeznaczenie myjki (dom, firma, plac budowy)
 • Rodzaj czyszczonych powierzchni
 • Dodatkowe funkcje i akcesoria

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze najlepszego urządzenia!

Czekamy na Twój kontakt!

logo-karcher.jpg
Karcher HDS 13/20-4 S 1.071-937.0
logo-karcher.jpg
Karcher HDS 13/20-4 S 1.071-937.0
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Ciśnienie robocze (bar)
200
Przepływ wody (l/h)
1300
Podgrzewanie wody
Diesel
Temp. podgrzewania wody (°C)
maks. 155
Temp. doprowadzanej wody (°C)
maks. 60
Moc przyłącza (kW)
8,3
Głowica pompy
Mosiężna
System Podawania Chemii
Zbiornik
Chemia do
Profesjonalne myjki ciśnieniowe
Zasilanie
3/400/50
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
1330 x 750 x 1210
Waga (kg)
198
Dodatki
Podgrzewanie wody
Servo Control
Gwarancja
24 miesiące
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

24999 brutto