Samochodowy pochłaniacz wilgoci K2 CARDOS (400 g)

Kod producenta: AW100
  • -8,01 zł

Przeznaczenie: Wnętrza samochodów

Cena regularna: 38,00 zł
29,99 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 38,00 zł brutto

Cena jednostkowa: 74.98 zł / 1 kg

Dostępny na magazynie
Wysyłka do 24h i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66
Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Baner firmy K2

Samochodowy pochłaniacz wilgoci K2 CARDOS

  • Może być używany wielokrotnie

  • Bezpieczny dla innych materiałów

  • Do stosowania w pojazdach i pomieszczeniach

  • Inteligentny wskaźnik wilgoci

Opis produktu

Produkt umożliwiający pozbycie się nadmiaru wilgoci w prosty i wygodny sposób. Skutecznie rozwiązuje problem zaparowanych szyb. Wchłonięta z powietrza wilgoć, zmagazynowana zostaje w pochłaniaczu i zamknięta w specjalnych granulkach znajdujących się w jego wnętrzu, eliminując ryzyko wycieków. Inteligentny wskaźnik zawilgocenia, zmieniając kolor na różowy, informuje, kiedy pochłaniacz jest pełny i należy go osuszyć.

Woreczek z granulkami pochłaniającymi wilgoć może być osuszany w tradycyjnej kuchence mikrofalowej. Artykuł jest uniwersalny może być stosowany zarówno w samochodzie, jak i w domu.

W celu uzyskania jeszcze lepszego, długotrwałego efektu zaleca się dodatkowo użycie antypary K2 FOX, dzięki czemu zapobiegniemy parowaniu szyb nawet na kilka tygodni.

K2 CARDOS pochłaniacz wilgoci

Zamawiając ten produkt możesz mieć pewność, że robisz krok we właściwą stronę, nie czekaj!

Stosowanie

  1. Otworzyć i wyciągnąć produkt z kartonika oraz folii.
  2. Umieścić w dowolnym miejscu w kabinie, bagażniku lub pomieszczeniu – w miejscu trudno dostępnym dla dzieci.
  3. Kiedy wskaźnik wilgoci znajdujący się na pochłaniaczu zmieni kolor na różowy, oznacza to, że produkt należy osuszyć. W tym celu pochłaniacz należy umieścić w kuchence mikrofalowej na 6 minut oraz ustawić moc na ok. 600 W. Nie osuszać pochłaniacza bezpośrednio na talerzu mikrofali. Po osuszeniu wskaźnik ponownie zmieni kolor na niebieski.

Przykładowe zastosowania

  • Pojazdy
  • Pomieszczenia

Numer katalogowy

AW100

Logo K2

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Przeznaczenie
Wnętrza samochodów
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

29.99 brutto