Spray do nabłyszczania i pielęgnacji opon K2 Bold (600 ml)

Kod producenta: K156

Chemia do: Czyszczenie ręczne

Przeznaczenie: Felgi, opony

Cena brutto:

35,00 brutto

Cena jednostkowa: 58.33 zł / 1 l

Produkt dostępny
Wysyłka jeszcze dziś! i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66

Łatwy w użyciu środek do nabłyszczania i konserwacji opon. Przywraca oryginalny wygląd, nadaje połysk i głęboką czerń. Chroni przed promieniami UV, pękaniem oraz matowieniem. Ze względu na swoje właściwości hydrofobowe ogranicza osadzanie się zabrudzeń. Może być używany również do nabłyszczania i konserwacji innych powierzchni gumowych oraz plastikowych.

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Baner firmy K2

Spray do nabłyszczania i pielęgnacji opon K2 Bold

 • Wyjątkowo skuteczny 

 • Łatwy w użyciu

 • Pielęgnuje i chroni

 • Ogranicza osadzanie się brudu

 • Do opon i nie tylko

Opis produktu

Łatwy w użyciu środek do nabłyszczania i konserwacji opon. Przywraca oryginalny wygląd, nadaje połysk i głęboką czerń. Chroni przed promieniami UV, pękaniem oraz matowieniem. Ze względu na swoje właściwości hydrofobowe ogranicza osadzanie się zabrudzeń. Może być używany również do nabłyszczania i konserwacji innych powierzchni gumowych oraz plastikowych.

K2 Bold spray do opon

Stosowanie

 1. Wstrząsnąć, nanieść na czystą i suchą powierzchnię.
 2. Po upływie ok 5 min wytrzeć ściereczką.
 3. W przypadku mocno zaniedbanych opon, powtórzyć aplikację.

Przykładowe zastosowania

 • Opony
 • Powierzchnie gumowe
 • Powierzchnie plastikowe

Zamawiając ten produkt możesz mieć pewność, że robisz krok we właściwą stronę, nie czekaj!

Numer katalogowy

K156

Logo K2

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Chemia do
Czyszczenie ręczne
Przeznaczenie
Felgi, opony
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

35 brutto