Płyn do mycia szyb i lusterek K2 Nuta (770 ml)

Kod producenta: K507
  • -11,61 zł
  • Obecnie brak na stanie

Chemia do: Czyszczenie ręczne

Przeznaczenie: Okna, lustra, szyby

Cena regularna: 18,00 zł
6,39 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 18,00 zł brutto

Cena jednostkowa: 8.30 zł / 1 l

Profesjonalny płyn do czyszczenia szyb samochodowych, reflektorów oraz innych powierzchni szklanych, plastikowych i laminowanych. Bez problemu usuwa brud i kurz, pozostawiając idealnie czystą powierzchnię bez smug. Doskonale nadaje się też do stosowania wewnątrz auta, usuwa tłuste zabrudzenia oraz nalot od dymu papierosowego.

Produkt niedostępny
Zapytaj o podobne produkty
Płyn K2 do mycia szyb i lusterek

Płyn K2 Nuta do mycia szyb i lusterek 

  • Wyjątkowo skuteczny

  • Nie zostawia smug 

  • Zabezpiecza przed kurzem

  • Ułatwia spływanie wody

  • Bezpieczny dla lakieru

Płyn K2 do mycia szyb i lusterek

Opis produktu

Profesjonalny płyn do czyszczenia szyb samochodowych, reflektorów oraz innych powierzchni szklanych, plastikowych i laminowanych. Bez problemu usuwa brud i kurz, pozostawiając idealnie czystą powierzchnię bez smug. Doskonale nadaje się też do stosowania wewnątrz auta, usuwa tłuste zabrudzenia oraz nalot od dymu papierosowego.

Stosowanie płynu K2 Nuta

Stosowanie

Spryskać zabrudzoną powierzchnię niewielką ilością płynu. Następnie wytrzeć czystą szmatką, aż do uzyskania czystej i błyszczącej powierzchni.

K2 NUTA - profesjonalny płyn do szyb, okien i luster

Zabezpiecza przed kurzem

Zawarte w płynie nanocząsteczki tworzą warstwę ochronną, która zabezpiecza przed ponownym osadzaniem się kurzu i ułatwia jego usuwanie oraz zmniejsza osadzenie się pary na szybach.

Ułatwia spływanie wody

Nanocząsteczki wygładzają powierzchnię szyby, sprawiają, że woda nie przywiera do szyby i spływa z niej w postaci drobnych kropelek. Podwyższa to znacząco widoczność w czasie deszczu i zmniejsza zużycie piór wycieraczek.

Przykładowe zastosowania

  • Szyby
  • Okna
  • Lustra

Zamawiając ten produkt możesz mieć pewność, że robisz krok we właściwą stronę, nie czekaj!

Logo K2

Numer katalogowy

K507

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Chemia do
Czyszczenie ręczne
Przeznaczenie
Okna, lustra, szyby
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

6.39 brutto