Szampon samochodowy ADBL SNOWBALL (1 L)

Kod producenta: ADB000134 ADBL

Cena brutto:

99999,00 brutto
Dostępny na magazynie
Darmowa dostawa
Wysyłka do 24h i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66
Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

SZAMPON SAMOCHODOWY

Krótki opis produktu:

Szampon samochodowy o zapachu wiśni, który skutecznie radzi sobie z brudem, przy czym jest delikatny dla lakieru samochodu. Neutralne pH sprawia, że produkt jest bezpieczny dla skóry dłoni.

Sposób użycia:

  • 1. Opłucz samochód wodą lub umyj wstępnie pianą ADBL YETI.
  • 2. Przygotuj roztwór 50ml/10l.
  • 3. Myj samochód od góry do dołu za pomocą ADBL CAREMITT.
  • 4. Spłucz czystą wodą.

Parametry techniczne:

  • Producent: ADBL
  • Kod producenta: ADB000134 ADBL
  • Pojemność (l): 1
szampon samochodowy

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!


GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

99999 brutto