Olej Stiga do łańcuchów pilarek biodegradowalny (1l)

Kod producenta: 1111-9276-01
  • -10,10 zł

Kompatybilne: CS 545
PR 730
Pilarki łańcuchowe

Cena regularna: 55,00 zł
44,90 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 55,00 zł brutto
Produkt dostępny
Wysyłka jeszcze dziś! i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66

Olej BIODEGRADOWALNY w butelce pojemności 1l - ekologiczny olej do łańcuchów pilarek. Zapewnia właściwą eksploatację układu tnącego.

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Biodegradowalny olej do łańcuchów pilarek Stiga 1L

logo-karcher.jpg

Olej BIODEGRADOWALNY Stiga 1L

Olej do smarowania prowadnic pilarek łańcuchowych. Stworzony na bazie oleju rzepakowego. W pełni przyjazny dla środowiska, ulega szybkiej biodegradacji. Jego działanie zapewnia właściwą eksploatację układu tnącego w różnych warunkach pogodowych i szerokim zakresie temperatur.


logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Kompatybilne
CS 545
PR 730
Pilarki łańcuchowe
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

44.9 brutto