Torebki Filtracyjne Flizelinowe Karcher Do NT 25/1 (5 szt.)

Kod producenta: 6.907-478.0

Rodzaj: Worki

Seria: Profesjonalna

Cena brutto:

95,00 brutto

Cena jednostkowa: 19.00 zł / 1 szt

Produkt dostępny
Wysyłka jeszcze dziś! i Zamówienia złożone do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia w dni robocze. Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 607 63 66

Zestaw flizelinowych torebek filtracyjnych zapewniających lepszą filtrację, trwałość i zatrzymywanie brudu w stosunku do ich papierowych odpowiedników.

Ilość sztuk: 5

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 250 x 210 x 45 mm

Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź

Zamów w ciągu: a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Flizelinowe torebki filtracyjne Karcher (5 szt.)

Podsumowanie

Zestaw flizelinowych torebek filtracyjnych zapewniających lepszą filtrację, trwałość i zatrzymywanie brudu w stosunku do ich papierowych odpowiedników.

Właściwości

  • Niezwykle mocne.
  • Przystosowane do pyłów klasy M.

Specyfikacja techniczna

  • Ilość sztuk: 5
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 250 x 210 x 45 mm
Zestaw worków flizelinowych do NT 25/1
logo-karcher.jpg

Kompatybilne urządzenia

Urządzenia archiwalne

  • NT 25/1 Ap (1.184-503.0)

Nie widzisz swojego urządzenia? Nie masz pewności czy będzie pasować do Twojego urządzenia? Zadzwoń pod numer 573 298 009 i zapytaj naszego doradcę lub napisz wiadomość na adres [email protected] - z przyjemnością pomożemy!

logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania, chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Rodzaj
Worki
Seria
Profesjonalna
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

95 brutto