Pistolet T1 do myjek ciśnieniowych (1500 W, 120 Bar) Stiga

Kod producenta: 1500-9000-01

Rodzaj produktu: Akcesoria do myjek

Cena brutto:

119,00 brutto
Produkt niedostępny
Zapytaj o podobne produkty

PISTOLET T1 DO MYJEK CIŚNIENIOWYCH MARKI STIGA

logo-karcher.jpg

Krótki opis produktu:

Plastikowy pistolet ze spustem z zabezpieczeniem, szybkozłączem do węża wysokociśnieniowego i złączem bagnetowym do części i akcesoriów.

Idealnie nadaje się do myjek ciśnieniowych o mocy 1300 - 1500 W. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie wody wynosi 120 barów/12 MPa, a maksymalna temperatura wody 60°C/140°F.

Akcesorium kompatybilne jest myjkami ciśnieniowymi STIGA: HPS 110.

Parametry techniczne:

  • Producent: Stiga
  • Kod producenta: 1500-9000-01
  • Kompatybilność: HPS 110
  • Waga (kg): 0.5
logo-karcher.jpg

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Rodzaj produktu
Akcesoria do myjek
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

119 brutto