Włącznik / Wyłącznik Kärcher do HD

Kod producenta: 4.744-166.0
  • -56,00 zł

Rodzaj produktu: Akcesoria do myjek

Cena regularna: 165,00 zł
109,00 brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 165,00 zł brutto
Produkt niedostępny
Zapytaj o podobne produkty

ORYGINALNY Wyłącznik do myjek wysokociśnieniowych HD

logo-karcher.jpg

ORYGINALNY Wyłącznik do myjek wysokociśnieniowych HD.

Fabrycznie nowy, oryginalny wyłącznik do myjek wysokociśnieniowych HD marki Kärcher.

Dane techniczne:

  • Producent: Kärcher
  • Kod producenta: 4.744-166.0
  • Stan: Nowy
  • Ilość: 1 szt.

UWAGA! Jeżeli nie masz 100% pewności, że podana na aukcji część pasuje do Twojego urządzenia - prosimy o kontakt. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w doborze odpowiednich części. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, z miłą chęcią podzielą się również wskazówkami ułatwiającymi samodzielną wymianę poszczególnych podzespołów.

wylacznik-do-myjek-hd-karcher-2.jpg
logo-karcher.jpg

Kompatybilne urządzenia:


 

Nie widzisz swojego urządzenia? Nie masz pewności czy będzie pasować do Twojego urządzenia? -> Zadzwoń pod numer 606 287 052 i zapytaj naszego doradcę!


 

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania, chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Rodzaj produktu
Akcesoria do myjek
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

109 brutto