Wąż do czyszczenia rury kanalizacyjnej (10 m) do myjki do Karcher, Parkside, Lavor

Kod producenta: 6.003.0048 ZS1

Ciśnienie robocze (bar): 150

Rodzaj: Dysze do czyszczenia rur

Kompatybilne: Karcher H&G
Lavor
Parkside

Długość węża ciśnieniowego (m): 10

Cena brutto:

95,00 brutto

Cena jednostkowa: 9.50 zł / 1 m

Dostępny na magazynie
Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych i Przewidywany czas dostawy jest orientacyjny. W celu potwierdzenia i przyspieszenia realizacji prosimy o kontakt: 22 607 63 66
Ilość

Wystawiamy fakturę VAT z odroczonym terminem płatności Sprawdź
waz do czyszczenia kanalizacji

Wąż 10 m do czyszczenia rur

Jeśli poszukujesz niezawodnego i skutecznego rozwiązania do czyszczenia rur kanalizacyjnych, wąż o długości 10 metrów jest idealnym wyborem. Ten wysokiej jakości wąż został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci w utrzymaniu czystości i swobodnej przepływalności systemu kanalizacyjnego.

logo-clinus.png

Najważniejsze cechy:

Długość 10 metrów: Wystarczająca długość węża pozwoli Ci dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w systemie kanalizacyjnym. Nie martw się już o zatkane rury czy niewłaściwy przepływ.

Wysoka jakość wykonania: Wąż został stworzony z wytrzymałych materiałów, które zapewniają długotrwałą i niezawodną wydajność. Możesz polegać na nim przy intensywnym użytkowaniu, bez obaw o uszkodzenia czy nieszczelności.

Elastyczność i łatwość manewrowania: Elastyczna konstrukcja węża umożliwia swobodne poruszanie się w systemie kanalizacyjnym, nawet w zakrętach i skomplikowanych trasach. Dzięki temu osiągniesz pełną kontrolę nad procesem czyszczenia.

Uniwersalne zastosowanie: Wąż może być wykorzystywany w różnorodnych sytuacjach - od usuwania osadów i zanieczyszczeń po przywracanie optymalnego przepływu w rurach kanalizacyjnych.

Łatwe podłączenie: Wąż jest kompatybilny z wieloma rodzajami myjek ciśnieniowych, co sprawia, że podłączenie go jest szybkie i proste.

Waz do czyszczenia kanalizacji
logo-clinus.png

pasuje do parksdie karcher lavor

Adapter Bayonet

Dzięki adapterowi Bayonet, który znajduję się w zestawie, możesz podpiąć przystawkę do wielu urządzeń!

  • PARKSIDE
  • KARCHER (seria domowa)
  • LAVOR
Adapter Bayonet
clinus.png

Dane techniczne

Ciśnienie robocze (bar)
150
Rodzaj
Dysze do czyszczenia rur
Kompatybilne
Karcher H&G
Lavor
Parkside
Długość węża ciśnieniowego (m)
10
Pokaż więcej

GWARANCJA JAKOŚCI CLINUS.PL

Gwarancja jakości Clinus.pl

W ofercie Clinus.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt starannie dobranych producentów o najwyższej jakości. Ceniąc dbałość i wygodę naszych klientów, sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu zapewniamy, że nie uświadczą Państwo problemów z gwarancją. Oferowany towar pochodzi z oficjalnego polskiego kanału sprzedaży. Sprzedajemy wyłącznie produkty nieużywane, zapakowane w fabryczne opakowania.

95 brutto